X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kiedy do ginekologa?
Odpowiedz

Kiedy do ginekologa?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polska_dziewczyna wrote:
    hej
    ja byłam u ginekologa 2 dni przed spodziewaną miesiączką ...(nie dlatego że juz dowiedziałam sie i już pobiegłam tylko z innych przyczyn byłam)... Więc w tedy nawet pęcherzyka nie widział... Teraz wizytę mam 1 czerwca mam nadzieję że już będzie coś widać...:)... myślę że 6-7 tydzień to dobry czas na pierwszą wizytę:)
    Baaardzo dobry czas:)

    polska_dziewczyna lubi tę wiadomość

  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 19 maja 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie tylko pęcherzyk ciążowy, 3,5mm - kolejna wizyta za 3 tygodnie :)

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 19 maja 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liskova to super Gratulacje;) Pozdrawiam ;)

    Liskova lubi tę wiadomość

    Anna25
  • maciejka77 Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 20 maja 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liskova ja jestem w 5t0d i wczoraj bylam u gina na pierwszym usg. Widac bylo tylko pecherzyk kolejna wizyta za 3 tyg tj. 10.06.2015 wiec pdobnie jak u Ciebie :)

    Liskova lubi tę wiadomość

  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 20 maja 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejka, ja też mam dokładnie 10.06 wizytę :)

    maciejka77 lubi tę wiadomość

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! :)
    Ja zrobiłam test 25 kwietnia a 29 byłam u ginekologa. Wizytę mam dopiero na 2 czerwca bo było widać tylko pęcherzyk a teraz nie mogę się doczekać... <3

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ