X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kiedy na 1-wszą wizytę u ginekologa???
Odpowiedz

Kiedy na 1-wszą wizytę u ginekologa???

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • malami1 Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy umawiałyście sie na swoją pierwszą wizytę do ginekologa po pozytywnym wyniku na testach domowych?? :)

  • kuzka Autorytet
    Postów: 433 334

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z uwagi na fakt, że mam już za sobą porażkę to umówiłam się na 1 wizytę, 2 dni po pozytywnym teście. To był 4t4d. Jeżeli chodzi o USG to byłam w 5t6d i nie polecam, bo nic nie było widać oprócz pustego pęcherzyka i teraz żyje w stresie do następnej wizyty, którą mam 25.01 , a będzie to 7t6d. Liczę, że tym razem się uda.

    malami1 lubi tę wiadomość

    Dwa Aniołki: 10.2016 i 02.2017


    74diru1dhvelt745.png

  • malami1 Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zaczynam właśnie 5t i zastanawiam się czy ciut nie za wcześnie jeszcze na wizytę? czy lepiej może iść...? będzie dobrze! trzymam kciuki :)

  • All4love Autorytet
    Postów: 867 754

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w 5. tygodniu był dopiero pęcherzyk i lekarz kazał przyjść 2 tygodnie później, więc nie ma co się spieszyć :)

    20.08.2017 <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ