X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr kiedy pojawil sie brzuszek u was?
Odpowiedz

kiedy pojawil sie brzuszek u was?

Oceń ten wątek:
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dddodiii, ciesz się :) Ja mam na przedniej ścianie łożysko i może dlatego tak wcześnie wypchnęło.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się mega:D A ja tez mam na przedniej :) Tylko gdzies tam czytałam,ze znowu poczujemy później ruchy dzidziulka przez to lozysko...nie wiem czy to prawda,ale ciągle leżę z ręką położona pod pępkiem i czekam i czekam...;)

    polkosia, karmar lubią tę wiadomość

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się na ruchy nie nastawiam zbyt szybko, bo jednak gruba jestem. Ale co ma wisieć, nie utonie ;)

    dddodiii, agania lubią tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Miu95 Autorytet
    Postów: 533 227

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wywaliło dokładnie wczoraj - 10+0 :).

    BYNZp1.png 7Hgfp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ze wstydem lekkim muszę przyznać że już dzień przed testem ciążowym musiałam odpiąć guzik od spodni, bo tak jakoś niewygodnie mi było. Teraz jestem w 8 tyg. i wyraźnie grubsza jestem, ale cała jakoś tak przytyłam. Niby się nie objadam, samo się zbiera, podobno to u mnie rodzinne. Hmm, nic przyjemnego, właśnie zamówiłam spodnie ciążowe.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie juz jest... od jakis 3 tygodni i robi sie coraz wiekszy i wiekszy.. o dziwo brzuch rosnie, piersi az tak gwaltownie nie.. ale ja mam malutki biust wiec moze dopiero przyjdzie na niego pora :) ale brzuch mam a jak sie najem to wygladam na 5-6 miesiac.. a waze hmm pewnie wazylam ;P 57 kg przy wzroscie 162..

  • bozenan Nowa
    Postów: 4 5

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny właściwie to jestem tu nowa, jestem w 10tc i jak narazie to mieszczę sie we wszystkie ubrania choć do szczupłych nie należę. Ale powolizaczynam widzieć że brzuszek zaczyna się troszkę zaokraglać.

    bozenan

    5o1u82qzowhzmsig.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    U mnie juz jest... od jakis 3 tygodni i robi sie coraz wiekszy i wiekszy.. o dziwo brzuch rosnie, piersi az tak gwaltownie nie.. ale ja mam malutki biust wiec moze dopiero przyjdzie na niego pora :) ale brzuch mam a jak sie najem to wygladam na 5-6 miesiac.. a waze hmm pewnie wazylam ;P 57 kg przy wzroscie 162..
    Ja tez miałam Male cycki :) a teraz sa idealne:) tez sie doczekasz takich;) ze spokojem :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dddodiii wrote:
    Ja tez miałam Male cycki :) a teraz sa idealne:) tez sie doczekasz takich;) ze spokojem :)
    To kiedy zaczęły się wypiętrzać ?:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wielkość brzucha zależy od tego jak rozbudowane mamy mięśnie. U osób młodych, w pierwszej ciąży, lub wysportowanych mięśnie są bardziej elastyczne i dobrze trzymają, stąd brzuszek pojawia się pomału i nie jest tak duży. Ja jestem bardzo aktywna (obecnie z rozsądkiem) i też nic jeszcze nie widać, a to już 3 miesiąc bądź co bądź :) Jak powiedziałam znajomej, że jestem w 3 mies. ciąży, to nie uwierzyła, bo ona już w 2 miała "efekt przejedzenia" :) Tak więc kwestia indywidualna.

  • Ewela87 Ekspertka
    Postów: 180 70

    Wysłany: 20 lipca 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od 2 tygodni zaczyna być u mnie widać brzuch, mam wrażenie, że rano mniej, a wieczorem bardziej. Oczekuję bliźniąt i wiem, że "pojedyncze" mamuśki jeszcze nie mają takich brzusiów ;) Ciekawe czy ruchy też szybciej się odczuwa przy bliźniętach? Ma ktoś porównanie?

    f2w3rjjgkoi890wn.png
  • bacha8709 Autorytet
    Postów: 1005 475

    Wysłany: 20 lipca 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela ja jak wstaję rano to mam plaski brzuszek, po całym dniu już jest widoczny.
    Ale dopiero zaważyłam to w zeszłym tygodniu, mimo iż cały czas jestem 0,5 na minusie.

    tb73i09k7qndi67f.png

    atdci09kaw7c0xqk.png
  • Ewela87 Ekspertka
    Postów: 180 70

    Wysłany: 20 lipca 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bacha8709 widzę, że idziemy łeb w łeb :P ja niestety 3 na plusie ale do szczuplaczków nigdy nie należałam, mdłości w zasadzie też mnie nie przetrzepały, więc sobie rośniemy ;)

    f2w3rjjgkoi890wn.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ