X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kiedy widziałyście pierwsze ruchy dziecka na USG ?
Odpowiedz

Kiedy widziałyście pierwsze ruchy dziecka na USG ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • bursztynowa.lady Ekspertka
    Postów: 131 116

    Wysłany: 15 marca 2015, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam na ostatnim badaniu w 8 tygodniu ciąży i lekarka kazała mi spojrzeć na monitor bo dziecko się rusza. Rzeczywiście maleństwo trochę jakby podskakiwało i machało rączkami.
    Byłam zaskoczona bo to dopiero 8 tydzień. Na zdjęciu, które dostałam widac już wyraźnie główkę, rączki, brzuszek i nózki. W ogóle nasze maleństwo jakieś takie dziwne jest. Wszystkie dzieci zazwyczej sa skulone a nasza dzidzia po prostu sobie stała.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2015, 09:24

    dqprdf9h4ku9de9d.png
    qmol4o1.png
  • magda sz Autorytet
    Postów: 5465 13071

    Wysłany: 15 marca 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja widzialam w 11 tyg. Plywala zabka:) na wczesniejszym usg spała. Polecam 40 min przed usg wypić puszkę coli :)

    oc7e509.png
    ySkMp1.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 17 marca 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widziałam ruchy (i to sporo ich) w 10 tyg :)

    Finlandia lubi tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwsze ruchy jk podskakiwało w gore i w dol widziałam w 9tygodniu,ale nie bylo widac raczek i nóżek,dopiero w 11 tygodniu ustawiło sie centralnie przodem do nas i drapało po główce i ssalo kciuk :)
    Za to teraz jak byłam ze względu na chory pęcherz,czyli w 12 tygodniu,to sobie akurat spalo:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w 11w3d (OM) dziecko ssalo kciuka ;) w 9w3d nie bylo widac jeszcze ruchow.

  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 9tc widziałam jak Mały podskakuje i nadziwić się nie mogłam, że tego nie czuję ;)

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 8 tygodniu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja widzialam wczoraj w 11tyg i 3 dniu jak sie ruszało, ale tylko chwile miałam usg wykonywane i za dużo się nie napatrzyłam. We wtorek ide na usg genetyczne to pewnie bedzie dluzej widziec malenstwo :)

  • eliza Koleżanka
    Postów: 47 39

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny

    Chciałabym do Was dołączyć. Jestem w ciąży 8t5d po długim leczeniu udało się Byłam tydzień temu na pierwszej wizycie u lekarza, zrobił mi USG i powiedział ze u dzidziusia jest fizjologiczna przepuklina pępowionowa. Bardzo się tym zmartwiłam bo wiem jakie konsekwencje za sobą niesie jeśli się nie cofnie. Tak długo z mężem walczyliśmy o to dziecko i jak sie teraz udało to pojawił sie problem, który nie daje mi spokoju. Czy któraś z Was miała coś podobnego albo chociaż wie cos na ten temat...? Badania prenatalne mam za ponad 3 tyg chyba zwariuje do tego czasu.

    nadzieja
  • Pokahontaz Koleżanka
    Postów: 48 25

    Wysłany: 8 maja 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przed wczoraj mialam USG - 10 tc i 3 dni i dzidzia slodko machala raczkami :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ