X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kłócia w okolicy pępka 12 tydzień
Odpowiedz

Kłócia w okolicy pępka 12 tydzień

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • jatoja2 Koleżanka
    Postów: 31 4

    Wysłany: 5 maja 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, może któraś z Was miała z tym do czynienia....
    od kilku dniu moją uwagę zwróciły takie klucia podbrzusza w okolicy pępka, a w zasadzie poniżej, nie jest to bolesne, ale wcześniej nie miałam nic podobnego. Pobolewają mnie jeszcze plecy, w części lędźwiowej, poza tym innych niepokojących objawów nie ma (np. krwawienia). Czy to może być np rozciągająca się macica?
    Do lekarza idę dopiero za tydzień, bo wcześniej nie udało mi się zarejestrować.

    gann9n735l7aaspf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam podobne kłucia, myślę, ze to macica rośnie i też jestem w 12 tygodniu. Bóle krzyża mam ale to jak dłużej siedzę, np przy biurku w pracy. Wczoraj byłam na usg i wszystko ok.

    Maluch przekroczył wiek ciążowy (OM) o 3 dni. Mam nadzieję, że to nic złego i po prostu będę miała duże dziecko. A w jakim tempie rośnie Twoje dziecko? Moje 6 dni temu miało 41mm (jak się rozprostowało, bo drugim razem 38mm), a teraz już 54mm. To nieco ponad 2mm przyrostu dziennie.... nie wiem czy mam się niepokoić.

  • jatoja2 Koleżanka
    Postów: 31 4

    Wysłany: 6 maja 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dzis juz te klucia sa mniejsze, uff...

    gann9n735l7aaspf.png
  • jatoja2 Koleżanka
    Postów: 31 4

    Wysłany: 6 maja 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, wcześniej pisałam z telefonu i ucięło mi prawie cały tekst:/
    jak rośnie maluch to nie wiem, ostatnie usg miałam 3 tygodnie temu i wówczas miał ponad 3 cm i wychodziło że rósł ok 1 mm dziennie, machał już wtedy rączkami i ogólnie się wiercił na monitorze:)
    na poczatku ciąży zarodek był młodszy względem tygodnia o jakieś 3 dni, ale później nadrobił i rozwijał się idealnie z dniem ciąży - gin mówiła, że na takie różnice się nie zwraca uwagi, bo każdy zarodek rozwija się swoim tempem, czasem szybciej czasem wolniej, ale najważniejsze że się rozwija :)

    gann9n735l7aaspf.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ