X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kłócia w okolicy pępka 12 tydzień
Odpowiedz

Kłócia w okolicy pępka 12 tydzień

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • jatoja2 Koleżanka
    Postów: 31 4

    Wysłany: 5 maja 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, może któraś z Was miała z tym do czynienia....
    od kilku dniu moją uwagę zwróciły takie klucia podbrzusza w okolicy pępka, a w zasadzie poniżej, nie jest to bolesne, ale wcześniej nie miałam nic podobnego. Pobolewają mnie jeszcze plecy, w części lędźwiowej, poza tym innych niepokojących objawów nie ma (np. krwawienia). Czy to może być np rozciągająca się macica?
    Do lekarza idę dopiero za tydzień, bo wcześniej nie udało mi się zarejestrować.

    gann9n735l7aaspf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam podobne kłucia, myślę, ze to macica rośnie i też jestem w 12 tygodniu. Bóle krzyża mam ale to jak dłużej siedzę, np przy biurku w pracy. Wczoraj byłam na usg i wszystko ok.

    Maluch przekroczył wiek ciążowy (OM) o 3 dni. Mam nadzieję, że to nic złego i po prostu będę miała duże dziecko. A w jakim tempie rośnie Twoje dziecko? Moje 6 dni temu miało 41mm (jak się rozprostowało, bo drugim razem 38mm), a teraz już 54mm. To nieco ponad 2mm przyrostu dziennie.... nie wiem czy mam się niepokoić.

  • jatoja2 Koleżanka
    Postów: 31 4

    Wysłany: 6 maja 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dzis juz te klucia sa mniejsze, uff...

    gann9n735l7aaspf.png
  • jatoja2 Koleżanka
    Postów: 31 4

    Wysłany: 6 maja 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, wcześniej pisałam z telefonu i ucięło mi prawie cały tekst:/
    jak rośnie maluch to nie wiem, ostatnie usg miałam 3 tygodnie temu i wówczas miał ponad 3 cm i wychodziło że rósł ok 1 mm dziennie, machał już wtedy rączkami i ogólnie się wiercił na monitorze:)
    na poczatku ciąży zarodek był młodszy względem tygodnia o jakieś 3 dni, ale później nadrobił i rozwijał się idealnie z dniem ciąży - gin mówiła, że na takie różnice się nie zwraca uwagi, bo każdy zarodek rozwija się swoim tempem, czasem szybciej czasem wolniej, ale najważniejsze że się rozwija :)

    gann9n735l7aaspf.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.  

CZYTAJ WIĘCEJ