X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kłucie w podbrzuszu
Odpowiedz

Kłucie w podbrzuszu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Jestem w 7 tygodniu ciąży, wizytę mam dopiero pod koniec tygodnia, a od wczoraj dokucza mi kłucie w podbrzuszu. Zarywa i za chwilę mija. Czy to normalne? Czy coś złego się dzieje?

  • Dariaaa88 Autorytet
    Postów: 738 760

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2016, 07:59

    cd9bskjojgq3qzff.png
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak napisała kolezanka wcześniej jeśli nie ma plamien to wszystko Oki na początku ciąży może pobolewac podbrzusze ;)

    Anna25
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na szczęście plamień nie ma, dziś ból minął, ale wczoraj po telefonicznej konsultacji z lekarzem, dziś zrobiłam ogólne badanie moczu bo podobno może to być spowodowane zapaleniem pęcherza i układu moczowego. Zobaczymy co wyjdzie, oby to był tylko jednorazowy taki ból.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po wizycie potwierdzam że kłucie było tylko objawem ciąży ;) Zapalenia pęcherza nie mam, a z fasolką wszystko ok.

    Anna255, pasia27, Foto_Anna lubią tę wiadomość

  • patrycjanl Znajoma
    Postów: 24 5

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5tc kłucia są moją codziennością, cały dzień leżę, a ból pleców pogarsza sprawę :(


    7u22skjoneiiirwh.png

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny możecie odpowiedzieć jak to jest , czy rzeczywiście piersi bolą już od pierwszych dni od zapłodnienia? Jestem tydzień po owulacji i gdyby to było 'to' to nie odczuwam niczego, wcale ich nie czuję. Za to od 4 dnia po owulce boli mnie podbrzusze, jajniki i kłuje czasami. Tak jest do dziś, z tym, że 5dpo był to bardzo silny ból. Potem pewnego ranka pojawiła się silna biegunka razem z tym bólem, uczucie zimna i dreszcze. Teraz jest już lepiej.

    Napiszcie co z tymi cycami, bo jestem ciekawa. W poprzednim cyklu, w którym się nie udało, całe opuchły mi juz na drugi dzień po owulacji i były bardzo wrażliwe. Teraz kompletnie nic. I nie wiem jak to interpretować.

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4484

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba każda kobieta ma inaczej. Niektórych w ogóle nie bolą.

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dalile a u ciebie jak było?

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4484

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje stały się bardzo wrażliwe od około 7 dni po zapłodnieniu i trzymają do dziś.

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • karolcia9230 Znajoma
    Postów: 19 3

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Jestem w 7tygodniu ciąży i strasznie zaczęły boleć mnie dzisiaj plecy, tak jakby nerki z prawej strony. Myślicie, że to normalne?

  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4484

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy to można podciągnąć pod bół krzyża? Bo taki jest normalny. Myślę, że może zadzwoń do lekarza?

    Znalazłam takie coś
    "Mogą pojawić się też pierwsze bóle w krzyżowym odcinku kręgosłupa, pośladkach, a nawet udach, co jest związane z uciskiem rosnącej macicy na kręgosłup i nerw kulszowy. Oprócz paracetamolu przyjmowanego doraźnie, nie ma żadnej recepty na te bóle – jeśli wystąpią w pierwszym trymestrze, to z dużym prawdopodobieństwem mogą Cię trapić aż do końca ciąży. Czasem pomaga masaż, fizjoterapia, a bieżącą ulgę przynieść może zmiana pozycji."

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • karolcia9230 Znajoma
    Postów: 19 3

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarza mam dopiero jutro, ale polezalam pol dnia w lozku i jest dużo lepiej :)
    I dziwi mnie to że mdłości mi już przeszly, muszę umówić się prywatnie do ginekologa bo spotkanie z położna mam dopiero za 2tyg :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, każdy objaw to indywidualna sprawa każdej kobiety! Mnie np. w I trymestrze bolało podbrzusze i piersi, przesypiałam całe dnie. W II trymestrze dopadły mnie dopiero mdłości i wymioty, które były momentami nie do zniesienia. Teraz przy końcówce znowu się pojawiają mdłości, wymioty, zgaga i ból piersi. Nie sugerujcie się objawami że jedna miała to druga musi mieć takie same ;) Ani tym, że brak mdłości musi oznaczać że coś się z fasolką dzieje nie tak bo zwariujecie :)

    Paula1991, kamenkaa lubią tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ