X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kochane mam pytanie :)
Odpowiedz

Kochane mam pytanie :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny mam pytanko do Was odnośnie waszej ciąży i podejścia do niej tzn.czy jakoś specjalnie na siebie uważacie,dmuchacie chuchacie póki nie odczujecie pierwszych ruchów dziecka chodzi mi głównie o te pierwsze tygodnie ciąży do 1 trymestru czy funkcjonujecie normalnie tak jak do tej pory jedynie ze świadomością że jesteście w ciąży?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja przyznam szczerze, że przez piersze tygodnie nawet nie wiedziałam, że pierwszy trymestr jest najgorszy i zyłam w nieświadomości. Robiłam wszytsko normalnie. Później zaczęłam trochę bardziej uważać.
    Wg mnie trzeba oczywiście uważać i nie robić tego co jest bardzo niebezpieczne dla dziecka ale tez bez przesady. Nie mozna dojść do absurdu - oczywiście ciąża nieprawidłowa to co innego

    Krysti lubi tę wiadomość

  • shaja88 Ekspertka
    Postów: 175 321

    Wysłany: 11 września 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja o siebie bardziej dbam ;) tzn nie pije kawy, jem śniadania ;) , nie dzwigam, nie przemęczam sie, pije wyciskane soki z warzyw i owoców to chyba tyle ;)

    w57vrjjgp900ebr8.png

    Nasz pierwszy cud 1.04.2015 Kornelia :*
  • szuszu Przyjaciółka
    Postów: 74 47

    Wysłany: 11 września 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W moim przypadku nie mogłam nie wiedzieć skoro od samego początku jest mi niedobrze, nie pije kawy, nie dźwigam, śpie znacznie dłużej (chociażbym nie chciała to automatycznie mi się chce), jem kwas foliowy i staram się jeść zdrowo i tak na słodkie mnie odrzuciło ;)

    w57vyx8dm3d47wvl.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ