X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Krwawienie w ciąży
Odpowiedz

Krwawienie w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Oktawka Przyjaciółka
    Postów: 152 37

    Wysłany: 27 września 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny !
    Przychodzę do Was z pytaniem , czy któraś miała po owulacji dokładnie tydzień krwawienie, wyglądające jak @ ...
    a potem jednak była w ciąży?
    Bo cały czas mnie zastanawia ten fakt, to mój 1cs ale ale odkąd miewam @ pierwszy raz @ przyszła mi 7 dni po OWULACJI .. niewiem czy poprostu wkońcu coś się przestawiło , czy może to być książkowe wydalanie resztek.. ? Prosze, podzielcie sie ze mną szczerymi doświadczeniami

    eikt9n73e692zdqz.png

    qb3c3e5emcq955rz.png
    bfarxzdvsqxjflwa.png

  • GRANAT Autorytet
    Postów: 458 404

    Wysłany: 27 września 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może być to krwawienie implantacyjne, jednak jest ono mniej obfite niż @ i trwa ok. 2-3 dni.

    Tym razem udało się!!!
    niemowle.gif
    Gabriel ur.16.11.16 56 cm. 4240 g. ;D
  • Milk@ Ekspertka
    Postów: 272 74

    Wysłany: 30 września 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oktawka i jak u Ciebie?

    ja też tak miałam jak Ty. testy wychodzą pozytywne, ale niestety dalej plamię (wieczorem lekkie krwawienia, a rano wydalają się brązowe resztki - przepraszam za szczegółowy opis). Byłam dziś u lekarza i na razie nie widać pęcherzyka. Albo jeszcze nie ma, albo już go nie ma. Zrobiłam betę. czekam na wyniki (muszę zrobić do porównania drugą w niedzielę).

    3jgx3e3kwiaavgi0.png
    zrz6j44jecrp7bwo.png
  • GRANAT Autorytet
    Postów: 458 404

    Wysłany: 1 października 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też plamiłam w okolicy miesiączki, dlatego myślałam, że to miesiączka, a nie ciąża :)

    Tym razem udało się!!!
    niemowle.gif
    Gabriel ur.16.11.16 56 cm. 4240 g. ;D
  • madziątko Przyjaciółka
    Postów: 113 74

    Wysłany: 5 października 2016, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam pytanie do plamień, a nawet nie wiem czy tak mogę to nazwać. Ciąże na razie potwierdziłam testami i rosnącą betą, pierwszą wizytę mam za tydzień. Według ostatniej miesiączki jestem teraz w 5t4d. I czasami mam dziwne plamienia czy raczej powinnam nazwać to upławami o kolorze pomarańczowym. Często tak właśnie miałam przed miesiączką, jest to bardziej brudzenie niż plamienie. Czy może to być jakiś powód do niepokoju? Jest to moja pierwsza ciąża.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2016, 18:03

    hchyskjoaba32ls1.png
  • Klaudia0727 Autorytet
    Postów: 624 1097

    Wysłany: 6 października 2016, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi pani doktoor powiedziała że najbardziej trzeba się bać jak jest plamienie/krwawienie i ból brzucha . Sama Jestem teraz po szpitalu bo plamiłam ale takie małe kropki z krwi . Mam grupe ujemną krwi więc musieli podać mi immunoglobuline . Teraz biore jeszcze luteine . Ogólnie wszędzie ci powiedzą że najwiekszą oznaką do niepokoju w ciąży jest świeża krew . Warto iść i porozmawiać z ginekologiem :)

    gann9jcg7ze17rcq.png
    Czekamy na Aurelie <3
    20 lat . Łódź/Jelenia Góra
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ