X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Lekko różowy śluz 6w2d
Odpowiedz

Lekko różowy śluz 6w2d

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Minia95 Ekspertka
    Postów: 162 116

    Wysłany: 10 listopada 2023, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś rano zobaczyłam na papierze sluz o lekko różowym zabarwieniu. Wizyta u lekarza dopiero za tydzień w piątek. Póki co brzuch nie boli. Czy jest to powód do niepokoju? Beta HCG badanie półtorej tyg temu progesteron również. Były w normie.

    s-preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2023, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też tak miałam i napisałam do lekarki mojej co robić w tym przypadku, ale ja mam nadzerke I mówiła żeby jechać na sor . Pojechałam zobaczył ze wszystko jest dobrze, ja się uspokoiłam ale wypisałam się ze szpitala bo plamienie było jednorazowe i już więcej nie wróciło. A później w domu przez kilka dni sobie odpoczywałam.

  • Minia95 Ekspertka
    Postów: 162 116

    Wysłany: 10 listopada 2023, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka28 wrote:
    Ja też tak miałam i napisałam do lekarki mojej co robić w tym przypadku, ale ja mam nadzerke I mówiła żeby jechać na sor . Pojechałam zobaczył ze wszystko jest dobrze, ja się uspokoiłam ale wypisałam się ze szpitala bo plamienie było jednorazowe i już więcej nie wróciło. A później w domu przez kilka dni sobie odpoczywałam.
    Ja również mam nadzerke

    s-preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2023, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienie ustało od razu czy jeszcze się pojawiło ?

  • Minia95 Ekspertka
    Postów: 162 116

    Wysłany: 10 listopada 2023, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka28 wrote:
    Plamienie ustało od razu czy jeszcze się pojawiło ?
    Ustało, tylko rano było. Dodam że rano miałam zaparcia i jestem nieszczęśliwa posiadaczką nadżerki.
    Jeśli rano się powtórzy to pojadę na IP póki co jest ok, brak śladów na papierze po podcieraniu.

    Patka28 lubi tę wiadomość

    s-preg.png
  • Minia95 Ekspertka
    Postów: 162 116

    Wysłany: 10 listopada 2023, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podejrzewam że to może pękło naczynko przez parcie z rana...ale co się strachu najadłam...pozostaje mi obserwować, zobaczymy co dalej:)

    s-preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ