X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Lokalizacja pęcherzyka
Odpowiedz

Lokalizacja pęcherzyka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Asiczek Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 19 października 2020, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, pomocy! Czy któraś z Was tak miała i skończyło się dobrze? Byłam na USG , 5 tydzień ciąży. Beta hcg rośnie , jednak miałam krwawienie i plamienia. Brałam przepisany duphaston i dostałam luteinę. Jednak już pomijając to wszystko na USG widać pęcherzyk ale lekarz mówi, że jest w złym miejscu... Nie wiem niestety jak dodać zdjęcie usg... Pęcherzyk jest przyczepiony do tego w czym powinien się znajdowac. Jest obok a nie w środku , nie wiem jak mam to opisać ...Czy mam jeszcze jakaś szansę ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2020, 21:59

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ