X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Luteina
Odpowiedz

Luteina

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agneska84 Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem tu nowa i przeszukałam forum ale niestety nic nie znalazłam, a nurtuje mnie problem. Jestem na początku ciąży, gdzieś 6 tydzień, jeszcze bez badania usg, ktore mam mieć za tydzień dopiero, bo mój G stwierdził tydzień temu, że za wcześnie robić, bo nic nie będzie widać. Dostałam luteine dopochwowo 2 razy dziennie. Na początku było wszystko oki, od dwóch dni podczas dawkowania luteiny zauważyłam brązowe kropki. W przeciągu nocy i dnia nie mam żadnych plamień. Miał ktoś podobnie może lub wie co to znaczy? Bo ja już się martwie i nakręcam na najgorsze :(

  • magda sz Autorytet
    Postów: 5465 13071

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agneska ja miałam plamienia z nadżerki, teraz błony śluzowe mają tam rewolucję, być może jak dopochwowo aplikujesz to przez to a dwa szyjka tam teraz zmienia pozycję i stąd mogą być te plamienia. Jak brązowe to nie martw się, jakby pojawiała się tfu tfu krew to wtedy jedz na IP na oddział położniczy.

    oc7e509.png
    ySkMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może za głęboko aplikujesz luteine.

  • Agneska84 Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedz, ale niestety dzisiaj dostałam krwawienia i wyladowałam na IP. Po paru godzinach krwawienie przeszło, a na usg dalej widać pęcherzyk ciążowy. Mam odstawić luteine i brać duphaston 3 razy dziennie po 2 tabletki i leżeć. A jutro kontrola u lekarza prowadzącego.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ