X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Lux med
Odpowiedz

Lux med

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Monisiaa 36 Znajoma
    Postów: 30 14

    Wysłany: 10 grudnia 2022, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prowadzi ktoras ciążę w lux medzie ? Chciałam zarezerwować wizytę ale wymagana karta ciąży , czyli najpierw muszę iść do swojego jakiegoś lekarza i dopiero potem gdy będę miała kartę to zapisać się tam ? Nie widzę w lux med wizyty aby potwierdzić ciążę , jedynie jest opcja ginekolog z USG , może tam zapisać się ? Tylko czy tam wtedy mi kartę ciąży wystawia ?

  • Milenkaaaaaaaaaa Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 10 grudnia 2022, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie polecam. Mój lekarz miał mnie kompletnie w dupie

  • RóżowaPantera Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 2 stycznia 2023, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostałam kartę ciąży w trakcie zwykłej wizyty (ginekolog z USG). Później z tą kartą trzeba chodzić na badania

  • Niemampomyslunanick Autorytet
    Postów: 1530 3132

    Wysłany: 4 stycznia 2023, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monisiaa 36 wrote:
    Prowadzi ktoras ciążę w lux medzie ? Chciałam zarezerwować wizytę ale wymagana karta ciąży , czyli najpierw muszę iść do swojego jakiegoś lekarza i dopiero potem gdy będę miała kartę to zapisać się tam ? Nie widzę w lux med wizyty aby potwierdzić ciążę , jedynie jest opcja ginekolog z USG , może tam zapisać się ? Tylko czy tam wtedy mi kartę ciąży wystawia ?

    Hej,
    Ja w sumie prowadzę ciążę nie w Luxmed, a w placówce współpracującej z Luxmed. Jak dzwoniłam umówić się na pierwszą wizytę to powiedziałam po prostu, że chciałabym mieć wizyty na Luxmed i tak też mnie zapisali od początku, za żadne wizyty nie płacę, a kartę ciąży założył mi na drugiej wizycie 😊. Na Twoim miejscu zadzwoniłabym i umówiła się do ginekologa na Luxmed jako na zwykłą wizytę z potwierdzeniem ciąży

    👩31 &🧔37
    👩‍❤️‍💋‍👨13 luty 2016

    03 grudnia 2022 - pierwsze dwie kreski w życiu 🥹
    16 stycznia 2023 - brak bicia serca 💔- 9t4d/7t4d - poronienie samoistne 💔

    20 maja 2023 - ⏸️ - rośnij mój tęczowy Maluszku 🙏🌈

    21 stycznia 2024 - Antosia już z nami 🩷 3410g, 54cm, 10/10pkt 🥹

    age.png
  • Ogoorkowa Autorytet
    Postów: 1773 1305

    Wysłany: 12 lutego 2023, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja połowicznie będę prowadzić w luxmed, głównie dla badań (żeby były w cenie). Poza tym część wizyt pewnie będzie prywatnie (np. najbliższa, ponieważ nie złapałam terminu).
    Na kolejne już się udało, ponieważ miałam wcześniejszy dostęp do rezerwacji terminów dzięki założonej w LM karcie ciąży :)
    Prenatalne też będę robić prywatnie, chociaż wyświetla mi się skierowanie na nie w LM, ale terminy i lokalizacja mi nie odpowiadają, a mam innego lekarza do prenatalnych na oku :)

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ