X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Macica Tyłozgięta w 6 tygodniu Ciąży.
Odpowiedz

Macica Tyłozgięta w 6 tygodniu Ciąży.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • NysiaMisia Koleżanka
    Postów: 31 7

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam wczoraj u lekarza i powiedział że mam macicę tyłozgiętą ale że już ładnie wszystko się prostuje . Nie wypisał mi jak narazie skierowania na USG właśnie przez to że mam jeszcze tyłozgięcie . Co to tak dokładnie znaczy bo przy pierwszej ciąży nie pamiętam bym miała tak .

    Pozdrawiam Brzuchatki ,
    Kwietniowa Mama :)

    cb7wflw1vorclz8h.png
    961lqps6i1qz5ant.png
  • dotidd Debiutantka
    Postów: 13 4

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarz w dwóch poprzednich ciążach mówił że mam tyłozgięcie, stwierdził że to nic strasznego może mnie bardziej boleć brzuch ok 12 tyg macica Powinna być już w prawidłowy ułożeniu. Dał mi tabletki na podtrzymanie bo podobno może dojść do poronieniach przy prostowaniu(to było 9 lat temu a moja obecna gin stwierdziła że to nie prawda) Takie kobiety podobno trudniej zachodzą w ciąże. Szczerze Ci powiem że u mnie to dość dziwne z tym tyłozgięciem, 2 ciążę lekarz stwierdza tyłozgięcie na podstawie zwykłego badania w trzeciej ciąży chodzę do Pani doktor która robiła mi USG(stwierdzajace ciążę) i powiedział że nie mam tyłozgięcia

    w4sq3e3kx1ubp4h5.png
    mhsvj44jjovqxu58.png
    Roksanka[*] 28 tydz.
  • Ryjek Ekspertka
    Postów: 129 95

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie lekarz przed ciążą też zawsze przy badaniu mówił, że mam macicę w tyłozgięciu, ale nie ma to podobno żadnego znaczenia czy dla poczęcia, czy dla rozwoju ciąży.
    Zaszłam w pierwszym cyklu starań i mój nowy lekarz, u którego konsultuję póki co ciążę (na NFZ w I trymestrze mam wrażenie, że mogą co najwyżej powróżyć ze szklanej kuli bezpłatnie) też nie robi z tego żadnego problemu.

    Taka nasza uroda i już.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2017, 15:01

    OM: 26.04
    28.05 beta 943
    30.05 beta 2688
    suple: femibion 1, omega-3, szelazo
    fjblvec.png
  • dreamnes Ekspertka
    Postów: 159 146

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tylozgiecie i zwyklym usg jest ciezej zrobic skan w poczatkowej ciazy Dopochwowym juz lepiej widac że względu na ulozenie macicy.

    34bwrjjgc1z53zcr.png
    3i49t5odk6h77iiq.png
  • Promyczek_91 Ekspertka
    Postów: 138 69

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dotidd wrote:
    Mi lekarz w dwóch poprzednich ciążach mówił że mam tyłozgięcie, stwierdził że to nic strasznego może mnie bardziej boleć brzuch ok 12 tyg macica Powinna być już w prawidłowy ułożeniu. Dał mi tabletki na podtrzymanie bo podobno może dojść do poronieniach przy prostowaniu(to było 9 lat temu a moja obecna gin stwierdziła że to nie prawda) Takie kobiety podobno trudniej zachodzą w ciąże. Szczerze Ci powiem że u mnie to dość dziwne z tym tyłozgięciem, 2 ciążę lekarz stwierdza tyłozgięcie na podstawie zwykłego badania w trzeciej ciąży chodzę do Pani doktor która robiła mi USG(stwierdzajace ciążę) i powiedział że nie mam tyłozgięcia

    Po porodzie macica moze juz nie wrocic do ulozenia w tylozgieciu. Ja przed i na poczatku 1 ciazy mialam tylozgiecie a teraz mam mocno przodozgieta. Mnie lekarz pow ze taki mam urok. Nie ma to wplywu na ciaze.

    Kacperek <3
    zrz6j44jjz79nrpx.png
    Aniolek [*] 04.04.17
    2nn3e6hhxf8nkpcs.png

    Nadzieja umiera ostatnia :-)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ