X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Maszynka elektryczna
Odpowiedz

Maszynka elektryczna

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Rzeżucha Znajoma
    Postów: 22 7

    Wysłany: 1 sierpnia 2023, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey, mam głupie pytanie, czy w ciąży można używać golarki elektrycznej do przycięcia włosków łonowych? Martwię się czy te drgania nie zaszkodzą jakoś dziecku

  • Krewetka04 Przyjaciółka
    Postów: 217 37

    Wysłany: 1 sierpnia 2023, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojęcia, ale dziś byłam na prenatalntch i lekarka dźgała mnie sondą jakby chciała przebić na wylot, więc małe drgania nie powinny zaszkodzić. Ja używam kremu do depilacji, a nogi depiluję depilatorem - co do obu metod zdania są podzielone, ale myślę, że maszynka elektryczna nie jest niebezpieczna :)

    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ