Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Mdłości
Odpowiedz

Mdłości

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bergamotka_8 Znajoma
    Postów: 18 2

    Wysłany: 12 lipca, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Długo się nie pocieszałam i od 7tc. pojawiły się u mnie okropne mdłości, które trwają przez cały dzień. Nieważne czy jem i co zjem. Nie wymiotuję co prawda ale mam odruchy wymiotne co jakiś czas.
    Na szczęście mogę pracować zdalnie 50% czasu ale i tak jest to męczące i jestem mało użyteczna :)
    Macie jakieś sposoby jak to załagodzić?
    Banany i imbir nie pomagają.

    preg.png
  • Waflut Autorytet
    Postów: 349 253

    Wysłany: 12 lipca, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi jedyne co pomagało to napary z mięty. Musiałam pić przed śniadaniem żeby w ogóle być w stanie cokolwiek zjeść, bo od samego otwierania lodówki miałam odruch wymiotny.

    preg.png
  • Kzz Autorytet
    Postów: 693 256

    Wysłany: 12 lipca, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Mi pomagają śledzie zaraz po.wstaniu z łóżka wcześniej pomagał sok pomarańczowy . Najpierw cos kwaśnego dopiero jestem w stanie zjeśc cokolwiek innego

  • Bergamotka_8 Znajoma
    Postów: 18 2

    Wysłany: 12 lipca, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. No nic, będę próbować :D
    Dzisiaj myślałam że już będzie dobrze ale zjadłam zupę i dosłownie kilka sekund po skończeniu, biegłam do toalety 😅

    Nie wiem też co robić z witaminami w takich sytuacjach. Tabletki wzięłam jakoś przed 9 rano, a sytuacja z zupą była jakoś o 12:30. Myślicie, że w takich wypadkach powinno się wziąć przynajmniej kwas foliowy dodatkowo?

    preg.png
  • Mag_len Autorytet
    Postów: 1124 822

    Wysłany: 12 lipca, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi.na mdłości pomagały migdały. I najlepiej mieć coś przy łóżku i nim się podniesiesz przegryźć.

    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów, które poznasz dzięki Kalendarzowi Ciąży!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jakie wartości i parametry rozwijającego się płodu wyglądają prawidłowo, a co warto skonsultować z lekarzem? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w Kalendarzu Ciąży BellyBestFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ