X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Miesiączka w ciazy
Odpowiedz

Miesiączka w ciazy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ika86 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich. Mam nadzieję, że możecie mi dziewczyny udzielić informacji, albo chociaż podzielić się doświadczeniami. Otóż jestem (mam nadzieję) w siódmym tygodniu ciąży. Dowiedziałam się, że jestem w ciąży, bo miesiączka spóźnia mi się 8 dni. Ale zaraz po zrobieniu testu... dostałam okres. Miała bóle brzucha i krwawienie ze skrzepami. Poszłam do szpitala, gdzie spędziłam 6 godzin, po czym dano mi diagnozę: ciąża ryzykiem poronienia. Następne usg mam w środę (za dwa dni, poprzednie niewiele wykazało, bo było zbyt wcześnie). Od tamtej pory ustalo krwawienie, ale i objawy ciąży również. Czy któraś z Was miała podobne doświadczenie? Dodam tylko,że sporadycznie też plamienia na brązowo i niewiele. Pozdrawiam

    Ika
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ika86 wrote:
    Witam wszystkich. Mam nadzieję, że możecie mi dziewczyny udzielić informacji, albo chociaż podzielić się doświadczeniami. Otóż jestem (mam nadzieję) w siódmym tygodniu ciąży. Dowiedziałam się, że jestem w ciąży, bo miesiączka spóźnia mi się 8 dni. Ale zaraz po zrobieniu testu... dostałam okres. Miała bóle brzucha i krwawienie ze skrzepami. Poszłam do szpitala, gdzie spędziłam 6 godzin, po czym dano mi diagnozę: ciąża ryzykiem poronienia. Następne usg mam w środę (za dwa dni, poprzednie niewiele wykazało, bo było zbyt wcześnie). Od tamtej pory ustalo krwawienie, ale i objawy ciąży również. Czy któraś z Was miała podobne doświadczenie? Dodam tylko,że sporadycznie też plamienia na brązowo i niewiele. Pozdrawiam
    hej kochana ja co prawda nie mialam bóli ale krwawie/plamie od 2 tyg i z dzidzi jest ok. Musisz sie uzbroić w cierpliwość do nastepnego usg. Czy dali ci coś w szpitalu na podtrzymanie ?

    U mnie to wygladało jak piereszy dzien okresu . Potem różowe plamienia i tak od 2 tyg leżę w domu i mam przepisany progesteron 3x200mg. Tyle że u mnie nie było bóli

    Gin podejrzewa że część macicy mi sie złuszcza tam gdzie nie ma grocha.

    Trzymam kciuki za ciebie

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A robiłaś bete ? jakbyś poroniła to by spadała

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • perliczka_82 Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam dwa razy plamienia w dniu, gdy normalnie wypadałaby mi miesiączka. Za pierwszym razem byłam pewna, że po prostu się nie udało - tym bardziej zresztą, że nie miałam kompletnie żadnych objawów ciąży. Ale plamienie minęło tego samego dnia, następnego zrobiłam test - i dwie krechy. Potem beta, wszystkie badania ok - a tu po 25 dniach (mam krótkie cykle) znów krew, i to na początku dość jasna. Wystraszyłam się, poszłam natychmiast do lekarza - wszystko ok, serduszko biło, młode na swoim miejscu. Dostałam duphaston, posiedziałam kilka dni na zwolnieniu - ale samo plamienie znów zniknęło szybciutko. Teraz wróciłam do pracy, mam brać dalej duphaston, ale żyję normalnie. mam nadzieję, że się już nie powtórzy.
    Z tym że u mnie te plamienia były naprawdę niewielkie, szybko mijały.

  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja teściowa z 3 dzieckiem dowiedziała się, że jest w ciąży dopiero jak ruchy zaczęła czuć, czyli w 4 miesiącu :P

    Mówiła, że dokładnie w terminie @ miała krwawienia które trwały kilka dni jak @. Może to też wynikało coś z wieku? Urodziła mając 42 lata, dziewczynkę, duża zdrowa i obecnie bardzo dobrze ucząca się nastolatka ;)

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak pisałam zdarzają się takie rzeczy i wcale nie muszą oznaczać najgorszego. Oczywiście każdą taką sytuację należy skonsultować z lekarzem.

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Ika86 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny. Nie byli mnie tu chwilę, bo nie miałam ochoty nikogo dobija. Niestety straciliśmy swoje maleństwo. W UK, gdzie mieszkamy nie dają nocna podtrzymanie ciąży, po dwóch tygodniach, kiedy wróciłam na usg zrobili mi test ciążowy i ponieważ wyszedł negatywny nie miałam nawet usg robione. Wstrząsnęła nami ta wiadomość bardzo. Ale ponoć 25% roni nawet o tym nie wiedząc. Okropnosc.
    Natomiast zrobiłam wczoraj test ciążowy, bo się inaczej znów czuje: bolą mnie piersi, jestem przeziębiona i nie mam okresu jeszcze. Co w sumie jest zupełnie normalne po poronieniu. I test jest pozytywny. Więc zamierzam trzymać ta wiadomość dla siebie (a Wam dziewczyny mówię, bo mam nadzieję, że podzielcie się podobnymi doświadczeniami), dopóki nie.bede tym razem pewna. Lecę do Polski za dwa tygodnie i chce iść na badania.

    Ika
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ