X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Mini beta, mini przyrost - jest nadzieja?
Odpowiedz

Mini beta, mini przyrost - jest nadzieja?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • LenaAnna Ekspertka
    Postów: 146 129

    Wysłany: 16 lipca 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane!
    Witam się z Wami po tej stronie mocy i proszę o Wasze doświadczenie, pomoc i wsparcie.
    Owu 16dc, plamienie implantacyjne 25dc. 27dc 2 dodatnie testy ciążowe- bladziochy ale widoczne bez lupy. 28dc beta- malutka 11.06 U/ml. Ale prawidłowa patrząc na moment zapłodnienia i zagnieżdżenia. Progesteron w tym samym dniu dość niski acz ciążowy - 13.6ng/ml. Telefon do gina- na bete nie patrzeć, duphaston 3x1, czekamy.
    Powtórzyłam bete (mimo zakazu gina;)) po 48 godzinach i wynik tylko 15,6 U/ml. Przyrost do dupy bo tylko 35% no i wartość też do luftu. Progesteron za to rośnie- w 48 godzin urósł do 15.70 ng/ml.
    Warto też może dodać, że niestety oby dwa badania robione w różnych labach... jutro idę też na badania, niestety do trzeciego z kolei labu, ale nie mam wyboru :(
    Co sądzicie o takich wynikach? Mogę liczyć na to że to poprostu wcześniutka ciąża i jeszcze są szanse? Nie krwawię, nie plamię, brzuch dopiero od dzisiaj lekko ciągnie, z promieniowaniem do pachwin. Cycki bolą jak zarzynane, mdłości mam, słaba jestem. Temp 37,3 od tygodnia.


    Może wspomne jeszcze tylko że przy pierwszych badaniach miałam TSH 4,8, a przy tych drugich po 48h już 2,2- więc nie wiem czy któreś lab było głupie czy co...

    Pomóżcie proszę! Jestem z tym sama, nie mam kogo poprosić o radę, a pewnie wiecie jak to ciężko i smutno i strach. :(

    I IUI 12.2018 :(
    Aniolki 6tc (**), cp blizniacza lipiec 2017
    Aniołek 6tc(*) maj 2018
    MTHFR homozygota
    Hiperhomocysteinemia
    Hiperprolaktynemia czynnosciowa,
    Nawracające polipy macicy
    Mąż super :)
    "Nienarodzone dzieci nie odchodza, one tylko zmieniaja swoja date przyjscia na swiat"
  • Promyczek_91 Ekspertka
    Postów: 138 69

    Wysłany: 16 lipca 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyrost niestety niski ale na poczatku rozne cuda sie dzieja wiec mysle ze nadzieja jest :-) powtorz bete i zobaczymy..

    Kacperek <3
    zrz6j44jjz79nrpx.png
    Aniolek [*] 04.04.17
    2nn3e6hhxf8nkpcs.png

    Nadzieja umiera ostatnia :-)
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1527 724

    Wysłany: 16 lipca 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powtorz bete po kolejnych 48h od poprzedniego badania i postaraj sie nie denerwowac :)*

    6sutskjolve431gm.png
  • LenaAnna Ekspertka
    Postów: 146 129

    Wysłany: 17 lipca 2017, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórzyłam dziś bete, czekam na wynik.
    Byłam też na wizycie u ginekologa, i mimo tak malutkiej bety i wczesnej ciąży (dziś 4t4d) uwidocznił ciązową przemianę endometrium i malusieńki 1,5mm pęcherzyk. Także bardzo bardzo wczesna ciąża.
    Kazał czekać, nie stresować się i polerować szklanki dla relaksu;P

    I IUI 12.2018 :(
    Aniolki 6tc (**), cp blizniacza lipiec 2017
    Aniołek 6tc(*) maj 2018
    MTHFR homozygota
    Hiperhomocysteinemia
    Hiperprolaktynemia czynnosciowa,
    Nawracające polipy macicy
    Mąż super :)
    "Nienarodzone dzieci nie odchodza, one tylko zmieniaja swoja date przyjscia na swiat"
  • LenaAnna Ekspertka
    Postów: 146 129

    Wysłany: 19 lipca 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta po 72h wzrosła z 15 na 82! :) Także jednorazowy nawet tak beznadziejny przyrost nic nie oznacza:) Ginekolog zabronił badać dalej, mam się cieszyć ciążą i nie miauczeć ;P

    Agusia_pia lubi tę wiadomość

    I IUI 12.2018 :(
    Aniolki 6tc (**), cp blizniacza lipiec 2017
    Aniołek 6tc(*) maj 2018
    MTHFR homozygota
    Hiperhomocysteinemia
    Hiperprolaktynemia czynnosciowa,
    Nawracające polipy macicy
    Mąż super :)
    "Nienarodzone dzieci nie odchodza, one tylko zmieniaja swoja date przyjscia na swiat"
  • Promyczek_91 Ekspertka
    Postów: 138 69

    Wysłany: 19 lipca 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mowilam ze na poczatku jest roznie. Teraz nic tylko sie cieszyc z ciazy. Spokojnych 9 mscy zycze :-)

    Kacperek <3
    zrz6j44jjz79nrpx.png
    Aniolek [*] 04.04.17
    2nn3e6hhxf8nkpcs.png

    Nadzieja umiera ostatnia :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.ja w 6 tyg.bete mialam 3411,a po 96 godz.wzrosla do 4800 (wiec kolo 40%)
    Strasznie sie denerquje.niby w normie wedlug danych z lab.ale przyrost strasznoe maly.
    Biore dufaston i luteine.
    Rok temu poronilam.
    Czy to zle ze tak maly przyrost?
    Pomocy czy ktos tak mial

  • Promyczek_91 Ekspertka
    Postów: 138 69

    Wysłany: 25 lipca 2017, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po 96h to juz powinna sie podwoic ale z ta beta to nigdy nic nie wiadomo...

    Kacperek <3
    zrz6j44jjz79nrpx.png
    Aniolek [*] 04.04.17
    2nn3e6hhxf8nkpcs.png

    Nadzieja umiera ostatnia :-)
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 25 lipca 2017, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w piatek lekarz gratulowal mi ciazy i jak sie rozwija a dzis...sama nie wiem co myslec

    Miałam pierwsza Betę 16.81 po 46 h 47.8 czyli dobry przyrost, to bylo w piatek i lekarz kazal powtorzyc w srode + FT4 i TSH , ja nie wytrzymałam i poszłam wczoraj i urosła ale za mało wg norm do 67.5 ( niestety w innym lab bo jestem na wakacjach)

    boje się jak cholera....czytam co piszecie i ....mogę mieć nadzieję, że jednak wszytko będzie dobrze??

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • DD89 Debiutantka
    Postów: 8 6

    Wysłany: 25 lipca 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    w piatek lekarz gratulowal mi ciazy i jak sie rozwija a dzis...sama nie wiem co myslec

    Miałam pierwsza Betę 16.81 po 46 h 47.8 czyli dobry przyrost, to bylo w piatek i lekarz kazal powtorzyc w srode + FT4 i TSH , ja nie wytrzymałam i poszłam wczoraj i urosła ale za mało wg norm do 67.5 ( niestety w innym lab bo jestem na wakacjach)

    boje się jak cholera....czytam co piszecie i ....mogę mieć nadzieję, że jednak wszytko będzie dobrze??

    Powtórz bete - to da opdowiedź. A zmiana labo też ma wpływ :)
    Ja miałam podobnie - a następna już była w porządku. I na dzień dzisiejszy wszystko rozwija się prawidłowo.

    U mnie było : 37,41 po 48h 55,9 a po kolejnych 24 H 116 -> 189 -> 312 :)

  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 25 lipca 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DD89 wrote:
    Powtórz bete - to da opdowiedź. A zmiana labo też ma wpływ :)
    Ja miałam podobnie - a następna już była w porządku. I na dzień dzisiejszy wszystko rozwija się prawidłowo.

    U mnie było : 37,41 po 48h 55,9 a po kolejnych 24 H 116 -> 189 -> 312 :)
    ok dzięki ;) mam nadzieję ale cięzko mi się nie stresować ...wiesz jak jest;)

    eh....

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • ona20170717 Debiutantka
    Postów: 12 3

    Wysłany: 31 lipca 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LenaAnna wrote:
    Beta po 72h wzrosła z 15 na 82! :) Także jednorazowy nawet tak beznadziejny przyrost nic nie oznacza:) Ginekolog zabronił badać dalej, mam się cieszyć ciążą i nie miauczeć ;P
    Hej, jak u Ciebie beta. Jestem w podobnej sytuacji. Bardzo slaby przyrost. Boje sie ze juz jest pozamiatane.

    jessi001, zaklinaczarownica lubią tę wiadomość

  • padiiiii Znajoma
    Postów: 29 2

    Wysłany: 7 sierpnia 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam ten sam problem... Beta rośnie baaaardzo powoli i ogarnia mnie coraz większy strach. 04.08 byłam na wizycie ale gin nic nie widziała w usg, Beta 33,60 kazała czekać.
    Wg OM dzisiaj jest 5t.+0 d. mam nadzieję, że owu się przesunęła i na następnej wizycie będzie dane nam coś zobaczyć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2017, 12:56

    p19u3e3kihf5xtra.png
    Kropeczka 08.03.2017 [*]
    Aniołek 04.09.2017 [*]
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 7 sierpnia 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    padiiiii wrote:
    Dziewczyny, mam ten sam problem... Beta rośnie baaaardzo powoli i ogarnia mnie coraz większy strach. 04.08 byłam na wizycie ale gin nic nie widziała w usg, Beta 33,60 kazała czekać.
    Wg OM dzisiaj jest 5t.+0 d. mam nadzieję, że owu się przesunęła i na następnej wizycie będzie dane nam coś zobaczyć.

    zrób jeszcze raz betę czyli to 35 dc? (5 tygodni) ilu dniowe masz cykle?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2017, 13:50

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • padiiiii Znajoma
    Postów: 29 2

    Wysłany: 7 sierpnia 2017, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    zrób jeszcze raz betę czyli to 35 dc? (5 tygodni) ilu dniowe masz cykle?
    Cykle 32,31,32 różnie, jutro wybieram sie na kolejną bete..

    p19u3e3kihf5xtra.png
    Kropeczka 08.03.2017 [*]
    Aniołek 04.09.2017 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2017, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny i Ja proszę o wasze opinie.
    Jestem bardzo zaniepokojona :(
    27.07 wynik 116
    31.07 552
    04.08 1055 i w usg widoczny pęcherzyk 0,22
    07.08 1679
    Bardzo słaby ten przyrost. Czy jest nadzieja, że zobaczę zarodek i serduszko?
    Transfer miałam 13 lipca
    Miałyście takie przypadki, jeżeli tak to w którym tc lub ile dpt jest szansa zobaczyć zarodek i serduszko? A może to być puste jajo płodowe?
    Proszę podzielcie się doświadczeniem.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ