X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Nawracające infekcje układu moczowego
Odpowiedz

Nawracające infekcje układu moczowego

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 29 listopada 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy wy też zmagacie się z tym problemem? W pierwszej ciązy jedną infekcję wyleczyłam i pojawiała sie kolejna...Teraz jestem w 14 tygodniu i znowu ta sama historia....

  • Kochająca Mama Ani Znajoma
    Postów: 21 1

    Wysłany: 30 listopada 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja miałam w 5 tyg, potem jeszcze raz, nie pamiętam, w którym, i od wczoraj znowu - 12 tydz. Wystarczyło, że wsiadłam do zimniego samochodu i siedzenia były zimne.

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 30 listopada 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A robilas jakies badania żeby znalezc przyczynę? JA zastanawiam się nad tym badaniem URO-GENITAL panel identyfikacji 11 patogenów układu moczowo-płciowego może to cos da...

  • Kochająca Mama Ani Znajoma
    Postów: 21 1

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, bo ja zawsze miałam wrażliwy pęcherz.

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 18 grudnia 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zdecydowałam sie na wykonanie tego badania uro-genital. Na wynik czeka sie 10 dni wiec zobaczymy co pokaze...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ