X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr NIFTY Plus
Odpowiedz

NIFTY Plus

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Apka Ekspertka

Wysłany: 9 maja 2022, 10:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy ktoras z Was ma doswiadczenie z tym badaniem? Jest to nieco okrojona wersja pro i krew wysylana jest do Chorwacji a nie do Hongkongu.

Ile czekalyscie na wynik?

08.2021 IUI - nieudane :(
    10.2021 IUI - :(

12.2021 ICSI -> 1 zarodeczek 5.1.1
    17.02.2022 FET; cykl naturalny
    23.02 6dpt: beta 23.07; prog 14.60
    24.02 7dpt: beta 51.19; prog 32.35 (po wdrozeniu Cyclogest + Prolutex)
    26.02 9 dpt: beta 115.9; prog 40.72
    02.03 beta 824.3; prog 33.54

Pierwsze USG 14.03 6w1d CRL 0.57 cm i <3 bije
    USG pierwszego trymestru 25.04 12+1 CRL 6.49 cm, chłopczyk?
    27.04.2022 NIFTY, wyniki 09.05 -> SYN! niskie ryzyka <3
    20.06.2022 USG połówkowe, wszystko ok 🥳
    14.07.2022 wizyta 23+4; 621g chłopca 💚

27.10.2022 urodził sie zdrowy Synek 💙

Wrzesien 2023 -wracamy po rodzeństwo, II procedura

Ona 35:
    Niedoczynnosc tarczycy, hashimoto, niedroznosc prawego jajowodu, niepekajace pecherzyki
    krzywa cukrowa/insulinowa OK

On 32:
    Bardzo słabe parametry nasienia
  • Natalia B. Debiutantka

Wysłany: 27 maja 2022, 13:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koleżanka robiła, natomiast ja zdecydowałam się na NIFTY pro. Cena była podobna, ale ma wg mnie lepsze ubezpieczenie i bada więcej chorób. W Internecie są dostępne porównania. Wynik u koleżanki przyszedł też poniżej podawanych 10 dni.

Szczęśliwa Mama <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ