X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr NIFTY PRO kiedy najwcześniej można zrobić
Odpowiedz

NIFTY PRO kiedy najwcześniej można zrobić

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Miniczka Znajoma
    Postów: 23 5

    Wysłany: 25 kwietnia, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, w którym tygodniu robiłyście badanie Nifty? Teoretycznie można od 10 tygodnia, ale słyszałam, że czasami stężenie DNA płodu w krwi bywa wtedy jeszcze za niskie i badanie może nie wyjść. Jak było u Was?

  • mm02 Przyjaciółka
    Postów: 109 129

    Wysłany: 26 kwietnia, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc, ja 10t3d i frakcji DNA bylo juz 15%

    Miniczka lubi tę wiadomość

  • Miniczka Znajoma
    Postów: 23 5

    Wysłany: 26 kwietnia, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwoniłam do jednej z firm, robiących takie badania, napiszę co wiem, może innym się przyda :). Powinien być skończony 10 tydzien, licząc od ostatniej miesiączki, ale z korektą na dzień zapłodnienia z uwzględnieniem badań USG. Czyli jeśli owulacja była później, to należy to uwzględnić i wykonać badanie również kilka dni po skończonym 10tc.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ