X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Niski przyrost Beta hcg w 6tc
Odpowiedz

Niski przyrost Beta hcg w 6tc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kasiia_p Koleżanka
    Postów: 39 70

    Wysłany: 21 września 2017, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, z daty OM wnioskuje, ze mam 5 tc 6 dzień. Wczoraj robiłam betę 15311, cos mnie podkusiło, zeby dzis tez zrobić (i mieć wynik na wizytę) - dzisiejsza 17069... na usg pecherzyk Ok 14mm, pecherzyk żółtkową Ok 3mm. Lekarka dała do zrozumienia, ze to mało.. (dla porównania w poniedziałkowym usg pęcherzyk 10,4 mm) ze powinno być cos więcej, no i ta Beta ... jestem załamana, myślałam, ze tym razem sie uda, przepłakałam dzis cały wieczór

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2017, 21:16

    w4sqs65g69pjktvh.png
  • Fatalita Autorytet
    Postów: 1010 1370

    Wysłany: 21 września 2017, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu, według mnie wszystko w porządku:) pęcherzyk przyrasta ok 1mm dziennie, więc to się zgadza. A i beta w porządku. Przy tych wartościach zdecydowanie nie rośnie już tak szybko. Według mnie taki przyrost jest ok. Niepotrzebnie Ci lekarze tak strasza. Poczekaj jeszcze z tydzień i idź na usg. Wwtedy zarodek powinien być już widoczny :) Trzymam kciuki.

    kasiia_p lubi tę wiadomość

    l22npx9iaxtim23h.png

    Nasze aniołki...
    21.09.14 (*) N.
    10.05.17 (*) O.
  • kasiia_p Koleżanka
    Postów: 39 70

    Wysłany: 22 września 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie najbardziej martwi właśnie przyrost bety :(

    w4sqs65g69pjktvh.png
  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 22 września 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz najważniejsze są badania USG. Ja w 7 tygodniu zrobiłam sobie betę, aby sprawdzić przyrost i kiedy wpisałam w tabelę na tej stronie wyskoczył mi alert, że przyrost jest za mały. Myślałam, że dostanę zawału, ale mnie lekarz uspokoił, że w tym momencie najważniejsze jest to co wychodzi na USG.
    Jeśli masz możliwość, to idź do innego lekarza i podejrzyjcie jak wygląda teraz zarodek.
    Ale betą się nie przejmuj.

    kasiia_p lubi tę wiadomość


    age.png
  • kasiia_p Koleżanka
    Postów: 39 70

    Wysłany: 22 września 2017, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    We wtorek mam kontrolne usg, wcześniej podobno nie ma sensu powtarzać, wiec czekam..

    w4sqs65g69pjktvh.png
  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 22 września 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz dalej ciążowe objawy?


    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ