X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Niskie tsh
Odpowiedz

Niskie tsh

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Asiekk Koleżanka
    Postów: 72 3

    Wysłany: 22 września 2023, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Chciałabym się dowiedzieć czy w 1 trymestrze tak spada tsh? Zawsze jak badałam (przed ciążą), miałam wynik ponad 2, momentami 1,8. A teraz jak jestem w ciąży, 2 tyg temu badałam mialam wynik 0,8 a dzisiaj nawet zeszło do 0,3. Czy to normalne? Obecnie 10tc.

  • kejti_m Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 22 września 2023, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    U mnie w jakoś w 13 czy 14 tyg spadło aż do 0,08. Obecnie 20 tydz i jest 0,5 więc prawie wróciło do normy. Podobno w ciąży się tak zdarza ale ja jednak byłam na wizycie u endokrynologa żeby wykluczyć problemy z tarczycą i co miesiąc kontroluję sobie te hormony tarczycowe 🙂

    👩‍❤️‍👨
    Starania od 2021

    👱🏼‍♀️27l.
    TSH, ft4, antyTPO ✅
    Cytologia ✅
    Cykle owulacyjne ✅
    Na chwilę obecną brak przyczyny niepłodności 😔

    👨🏻‍🦱38l
    Badanie nasienia ✅
    TSH ❌ antyTPO ❌
    Hashimoto 🙊

    28.05 - moje pierwsze w życiu ⏸️🥹
    31.95 - beta 101,5
    02.06 - beta 302
    14.06 - USG, pęcherzyk ciążowy 17mm, brak pęcherzyka żółtkowego 😞
    28.06 - zarodek z bijącym ❤️
    31.07 - prenatalne OK✅
    23.08 - mamy chłopca 🥰
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ