X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Nisko położona szyjka
Odpowiedz

Nisko położona szyjka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Właśnie leci mi 10 tc. I dziś wyczulam, że szyjkę macicy mam dosłownie 2 cm od wejścia do pochwy. Czy to jest normalne? Bo trochę się obawiam ze coś jest nie w porządku. Wyprzedzam pytania typu " po co tam wkładasz palce". Odpowiadam- stosuje luteine :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2016, 07:16

  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyjka wędruje i jednoznacznie nie można określić położenia ;)

    U mnie na razy jest mega nisko, innym razem ucieknie do góry, raz jest w jedną stronę wygięta a na drugi dzień zupełnie inaczej ;)

    Jeśli lekarz nie zauważył nic niepokojącego to chyba nie ma się czym martwić ;)

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff, bo już się bałam, że szyjka ma być wysoko i koniec kropka. ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ