X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr No-spa bóle początek ciąży
Odpowiedz

No-spa bóle początek ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Iza333 Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 14 lutego, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny poratujcie :(
    Wczoraj odbyłam pierwszą wizytę u ginekologa w związku z pozytywnym testem. To 6tc. Od 2 tygodni mam bóle brzucha, mocne jak na okres. Lekarka każe mi leżeć, brać duphastone 3 razy dziennie i nospe max. powiedziała, że jeżeli do dziś mimo leku bóle nie ustąpią mam jechać do szpitala. od wczoraj te bóle ustąpiły odkąd wzięłam nospe ale dziś na papierze toaletowym zauważyłam lekko zabarwiony śluz. Zadzwoniłam do dr powiedziała, że nie martwić się tym jeżeli nie ma krwi żywej to jest ok. A ja jednak się boję. Mam 33 lata choruje na niedoczynność obecnie tsh jest bardzo wysokie od dwóch dni zbijam zwiększoną dawka letrox zgodnie z zaleceniem endokrynologa. Brzuch nie ma skurczy ale jest obolały. Serio, nie mam się czym martwić ?

  • Summer Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 17 lutego, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    \ja jestem w 6 tc i też mam bóle brzucha jak na miesiączkę. W każdej ciąży tak było :( ale nie ukrywam , że zawsze jest jakaś myśl z tyłu głowy czy napewno wszystko dobrze. Z tego co czytałam to jest to normalne bo macica się powiększa dodatkowo zachodzą gwałtowne zmiany hormonalne. Mam nadzieję , że tak właśnie jest i nie mamy się czym martwić. Ja tym bardziej schizuję, że na pierwszym usg był pęcherzyk ale jeszcze bez zarodka czy pęcherza żółtkowego.

  • Iza333 Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 18 lutego, 00:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer wrote:
    \ja jestem w 6 tc i też mam bóle brzucha jak na miesiączkę. W każdej ciąży tak było :( ale nie ukrywam , że zawsze jest jakaś myśl z tyłu głowy czy napewno wszystko dobrze. Z tego co czytałam to jest to normalne bo macica się powiększa dodatkowo zachodzą gwałtowne zmiany
    hormonalne. Mam nadzieję , że tak właśnie jest i nie mamy się czym martwić. Ja tym bardziej schizuję, że na pierwszym usg był pęcherzyk ale jeszcze bez zarodka czy pęcherza żółtkowego.

    Powiedz mi, też są to takie napadowe bóle i czasem mega silne?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego, 00:34

  • Akczi Autorytet
    Postów: 436 379

    Wysłany: 20 lutego, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie do ok. 9 tc były takie bóle bardzo silne, wybudzały w nocy ze snu, teraz jest już o wiele lżej🙂

    😮1,5 roku starań
    27.12-⏸️

    28.12- beta 854
    30-12- beta 2148

    20.02- prenatalne 5,6 cm bobusia🥰
    26.02- 7,44 cm
    25.03- 17+3- 166g🐥
    22.04- 415g dziewczynki🩷
    08.05- połówkowe⏳️
    preg.png
  • Iza333 Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 20 lutego, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akczi wrote:
    U mnie do ok. 9 tc były takie bóle bardzo silne, wybudzały w nocy ze snu, teraz jest już o wiele lżej🙂
    Oh dzięki pocieszyłaś mnie trochę, właśnie przedwczoraj też mnie w nocy obudziło 5 minut i przestało… to po prostu chyba niektóre kobiety tak mają

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ