X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Nocne poty w 5 tc - czy to coś groźnego??
Odpowiedz

Nocne poty w 5 tc - czy to coś groźnego??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kasiulek89 Koleżanka
    Postów: 47 3

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane,
    w poniedziałek test ciążowy pokazał II kreseczki :) tego samego dnia popędziłam na betę, wynik - 737 :) Radość niesamowita gdyż jest to ciąża bardzo, bardzo wyciekania (prawie 3 lata starań) ale dziś w nocy pojawiły mi się bardzo silne poty, dosłownie obudziłam sie cała mokra, nie było mi gorąco, byłam po prostu mokra.
    Wczesniej zdarzało mi się coś takiego zaraz przed miesiączka dlatego tez strasznie sie martwię :( czy to moze byc coś niepokojącego? Do lekarza idę dopiero w piatek a umieram ze strachu :( Dodam, że data ostatniej miesiączki to 25 grudzien, cykle 28-29 dniowe

    Kasiulek89
  • NatiB Autorytet
    Postów: 797 551

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Progesteron, którego stężenie się podnosi w ciąży, podnosi też temperarure ciała i może powodować takie odczucia. Czyli normalnie, jest ok:)

    Bartuś❤️
    09.05.2016 - 3640g, teraz już 4 lata i 21kg, strach podnosić
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ