X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ogromny strach
Odpowiedz

Ogromny strach

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lilka94 Autorytet
    Postów: 1333 699

    Wysłany: 26 września 2019, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie potrafię sobie poradzić ze stresem. W lipcu poronilam, ciąża obumarla 8 tydzien, miałam łyżeczkowanie. W sierpniu pierwsza miesiączka a trzy dni temu pozytywny test ciążowy. Akurat byłam na krótkim urlopie w Polsce (mieszkam w UK) szybko poszłam do ginekologa prywatnie, niestety nic nie widać na usg-4 tydzień ciąży wg om. Przepisał duphaston i acard.. Oczywiście to że nie widać nawet pęcherzyka zmartwilo mnie choć wiem że pewnie jest za wcześnie. Martwię się że coś jest nie tak bo wgl nie bola mnie piersi a w poprzedniej ciąży nawet nie mogłam ich dotknąć, tak bardzo bolały. Czy któraś z was tak miała że kolejna ciąża różniła się objawami od pierwszej a wszytko było ok?

    22.12.21 Synek 💙
    03.06.20 Córcia ❤️
    10.07.19 Aniolek 9 tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2019, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem żywym przykładem tego :-)
    Nic się nie martw na zapas . Ja zrobiłam test w 32dc i wyszła blada kreska polecialam od razu na wizytę i również nic nie było widać...
    Pierwsza ciążę straciłam w 7 tygodniu, od początku miałam mega bolesne piersi bole podbrzusza byłam mega senna . W tej ciąży nic. Zero mdłości zachcianek piersi do teraz mnie nie bola A dzidzia ma się dobrze to już 19 tydzień!
    Nie martw się na zapas - uwierz w maleństwo, ja też tak się stresowalam Wkoncu wyladowalam w szpitalu:-( zaczęłam myśleć tylko pozytywnie i tak leci :-)
    Gratuluję!

    Lilka94 lubi tę wiadomość

  • Lilka94 Autorytet
    Postów: 1333 699

    Wysłany: 26 września 2019, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Anetka, pocieszyla mnie Twoja wiadomość. Może po prostu każda ciąża jest inna.

    22.12.21 Synek 💙
    03.06.20 Córcia ❤️
    10.07.19 Aniolek 9 tc
  • Karolllla Autorytet
    Postów: 2938 2619

    Wysłany: 26 września 2019, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie 4 tydzień to bardzo szybko, idź za tydzień na usg najszybciej. Dla pocieszenia pierwszą też poroniłam, a teraz odpukać wszystko jak w zegarku ✊🏻☺️ też się boję ale staram się myśleć, że teraz się uda bo tak.

    qdkk2n0a42gt09gc.png
  • Lilka94 Autorytet
    Postów: 1333 699

    Wysłany: 26 września 2019, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolllla wrote:
    Spokojnie 4 tydzień to bardzo szybko, idź za tydzień na usg najszybciej. Dla pocieszenia pierwszą też poroniłam, a teraz odpukać wszystko jak w zegarku ✊🏻☺️ też się boję ale staram się myśleć, że teraz się uda bo tak.


    A jak Twoje objawy? Takie same jak w pierwszej ciąży czy troszkę inaczej?

    22.12.21 Synek 💙
    03.06.20 Córcia ❤️
    10.07.19 Aniolek 9 tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2019, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda ciąża może być inna, w poprzedniej nie miałam żadnych objawów poza tym że raz mnie cofnęło na zapach słodyczy (w sklepie), teraz mam inaczej, bolące piersi, podbrzusze, łaknienie i senność. Pierwsza również straciłam, ale zadziwił mnie fakt że zaszłaś tak szybko od razu w drugą... Gin mi np nie pozwolił od razu zajść, dopiero po pół roku po farmakologii by wszystko się "pogoiło". Tak więc jak widzisz, każdy organizm jest inny :)

  • Lilka94 Autorytet
    Postów: 1333 699

    Wysłany: 27 września 2019, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malmal wrote:
    Każda ciąża może być inna, w poprzedniej nie miałam żadnych objawów poza tym że raz mnie cofnęło na zapach słodyczy (w sklepie), teraz mam inaczej, bolące piersi, podbrzusze, łaknienie i senność. Pierwsza również straciłam, ale zadziwił mnie fakt że zaszłaś tak szybko od razu w drugą... Gin mi np nie pozwolił od razu zajść, dopiero po pół roku po farmakologii by wszystko się "pogoiło". Tak więc jak widzisz, każdy organizm jest inny :)

    Zaszlam szybko bo tutaj po zabiegu powiedzieli mi że mogę się starać już po pierwszej miesiączce. Nie myślałam intensywnie o zajściu w ciąze, pojechaliśmy na urlop i tak jakoś wyszło.. Do tego z pierwszą ciąza trochę nam się zeszło przez PCOS więc myślałam że i tym razem nie zajde tak szybko a jednak...

    Malmal lubi tę wiadomość

    22.12.21 Synek 💙
    03.06.20 Córcia ❤️
    10.07.19 Aniolek 9 tc
  • Karolllla Autorytet
    Postów: 2938 2619

    Wysłany: 27 września 2019, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilka94 wrote:
    A jak Twoje objawy? Takie same jak w pierwszej ciąży czy troszkę inaczej?

    W tamtej nie miałam objawów za bardzo, test wyszedł bardzo późno i w ogóle nic się nie zgadzało. W tej dokładnie w dniu spodziewanej @ zaczął bolec brzuch i sutki, po 3 dniach zrobiłam test i grube dwie krechy :)

    qdkk2n0a42gt09gc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2019, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilka94 wrote:
    Zaszlam szybko bo tutaj po zabiegu powiedzieli mi że mogę się starać już po pierwszej miesiączce. Nie myślałam intensywnie o zajściu w ciąze, pojechaliśmy na urlop i tak jakoś wyszło.. Do tego z pierwszą ciąza trochę nam się zeszło przez PCOS więc myślałam że i tym razem nie zajde tak szybko a jednak...

    Skoro tak mówili to ja się nie odzywam i nie będę straszyć 😅
    Liczę że wszystko się cacy uda, może idź na betę by się uspokoić? 🙂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2019, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malmal wrote:
    Każda ciąża może być inna, w poprzedniej nie miałam żadnych objawów poza tym że raz mnie cofnęło na zapach słodyczy (w sklepie), teraz mam inaczej, bolące piersi, podbrzusze, łaknienie i senność. Pierwsza również straciłam, ale zadziwił mnie fakt że zaszłaś tak szybko od razu w drugą... Gin mi np nie pozwolił od razu zajść, dopiero po pół roku po farmakologii by wszystko się "pogoiło". Tak więc jak widzisz, każdy organizm jest inny :)

    Miałam podobnie- 2 zabiegi ( za pierwszym razem źle oczyscili) w ciągu 1 tygodnia
    Po 3 tygodniach wizyta i wszystko ładnie zagojone dostałam odrazu zielone swoatlo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2019, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka32 wrote:
    Miałam podobnie- 2 zabiegi ( za pierwszym razem źle oczyscili) w ciągu 1 tygodnia
    Po 3 tygodniach wizyta i wszystko ładnie zagojone dostałam odrazu zielone swoatlo

    Szczęśliwe :)
    Chociaż ja to nawet po tym czasie się wstrzymywałam bo miałam blokadę psychiczną...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ