X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Otyłość w ciąży - jak zdrowo zgubić pare kg?
Odpowiedz

Otyłość w ciąży - jak zdrowo zgubić pare kg?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • BeHappy_:) Debiutantka
    Postów: 12 7

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)
    Jestem tu nowa i na wstępie bardzo Was serdecznie ściskam i pozdrawiam :)

    Aktualnie jestem w 7tyg ciąży i zaczełam się trochę martwić moim stanem "wagowym".. Waga na dzień dzisiejszy wskazuje 93kg.. Już mam niekiedy zadyszke wchodząc po schodach, czy dłuższym spacerze... A co będzie pozniej?
    Są tu większe kobitki które na początku ciąży zaczeły jakoś walczyć z tą otyłością? Nie pytam o diete, bo wiem ze diet sie nie stosuje w ciąży ;) ale o jakieś inne.. Sztuczki magiczki? ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    Zachęcam cię do odwiedzenia profilu na instagramie lub strony internetowej "Akademia Płodności" kobiety prowadzące stronę są dietetyczkami i układają zdrowe diety redukcyjne dla osób starających się ale również mają w swojej ofercie diety dla kobiet w ciąży zależnie od trymestru. Możesz napisać do nich maila lub wiadomość prywatną na instagramie i zapytać o wszystko, zawsze odpisują 😊

  • BeHappy_:) Debiutantka
    Postów: 12 7

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za informacje :)

  • daria1 Przyjaciółka
    Postów: 160 32

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pij sok pomidorowy mozna niezle schudnac w taki sposob. Soku pomidorowego mozna pic duze ilosci ma tylko 17 kcal na 100ml najlepiej z solą i pieprzem, Jak jest gesty to mozna sie szybko zapchać.

    po-3-768x1024.jpg?quality=50&f=auto

    ubranka dla niemowląt
  • Iza_1 Debiutantka
    Postów: 7 4

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie Mamusie! 🙂 Jestem studentką dietetyki i prowadzę badania na temat wiedzy kobiet w ciąży nt. programowania żywieniowego. Jeśli znalazłybyście odrobinę czasu, bardzo proszę o wypełnienie mojej ankiety. Z góry serdecznie dziękuję wszystkim za poświęcony czas, życzę dużo zdrowia dla Was i Waszych Maluszków <3

    https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf73vftKQiL1Q9Dl0WJEuQABWeTNkoXdCjXCDB52psn-XgAkw/viewform

  • dell Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 13 maja 2021, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie z tym chudnięciem w ciąży to nie jest tak kolorowo. Myślę, że najlepiej to odłożyć po urodzeniu, ale kazdy jest inny, wiadomo. Znalazlam taki fajny artykuł o tym ostatnio https://czywciazymozna.pl/czy-mozna-schudnac-w-ciazy/

  • daria1 Przyjaciółka
    Postów: 160 32

    Wysłany: 29 czerwca 2021, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po ciazy schudnie sie duzo szybciej i latwiej a w ciazy bedziesz sie meczyc

    natalia_nyk lubi tę wiadomość

    ubranka dla niemowląt
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ