X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Paracetamol w 1 trymestrze ?
Odpowiedz

Paracetamol w 1 trymestrze ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • patryka Przyjaciółka
    Postów: 90 22

    Wysłany: 31 lipca 2021, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę napiszcie co na to mówią Wasi lekarze. Można czy lepiej nie ? Mam tak silne bóle głowy, ze wczoraj musiałam już się czymś ratować. Na internecie są sprzeczne informacje 🤷‍♀️ Ja mam lekarza dopiero za kilka dni i wtedy mogę zapytać, a bóle nie daja życ.

  • agik_1985 Koleżanka
    Postów: 33 11

    Wysłany: 4 sierpnia 2021, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Ja na bóle głowy, jak już bardzo boli, to biorę właśnie paracetamol, biorę wtedy pół tabletki, bo tyle zwykle wystarcza. Staram się w miarę możliwości brać jak najrzadziej. Gdy boli głowa to w pierwszej kolejności wypijam szklankę wody, bo podobno pierwszym objawem picia za małych ilości jest właśnie ból głowy. Nie wiem jak często można brać taki paracetamol, o to też najlepiej zapytaj lekarza. Pozdrawiam.

  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5584 6979

    Wysłany: 4 sierpnia 2021, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paracetamol jest bezpieczny w ciąży. Można go brać max 4g/dobę. Lepiej wziąć niż się męczyć jeśli naturalne sposoby nie pomagają. Warto wypić szklankę wody i zrobić zimny okład na czoło

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ