X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr pęcherzyk 12 mm a zarodka jeszcze nie ma
Odpowiedz

pęcherzyk 12 mm a zarodka jeszcze nie ma

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • unbeldi Ekspertka
    Postów: 147 68

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bergamotko, rozumiem ze 6t2d wg OM? Z owulacją nigdy nie wiadomo czy się nie opóźniła wiec spokojnie poczekaj. Skoro lekarz nie był przejęty to i Ty probuj się wyluzowac. Moje wszystkie ciążę były mlodsze niż by to wynikało z @ o minimum 2 tygodnie. Wizyta w 8t3d pokazała zarodek w wieku dokładnie 6 tygodni. Kobiecy organizm to nie szwajcarski zegarek wiec nie bądź zbyt wymagająca. Spokojnego oczekiwania i dobrych wiadomości "pod choinka" ;)

    Tadziulek 1.01.2013 (8/9 tydz)
    Misiek 15.05.2014 (16/17 tydz)
    KW

    rfxgcsqviiqkqm9u.png
  • bergamotka Ekspertka
    Postów: 149 138

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :) Tak, te 6 tygodni to od OM. Beta przyrastała od początku idealnie, chociaż mój wyluzowany lekarz nazwał to badanie stratą czasu, krwi i pieniędzy..

    iv092n0akv1jf8zt.png

    dqprru1dqew2759v.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie martw sie kochana ciaża moze byc wcześniejsza np 5tydz dlatego tylko pecherzyk jelsi juz jest ciałko żółte to za pare dni pojawi sie zarodek :)
    Gorzej jakby nie było ciałka żółtego
    Bedzie dobrze

    Gratuluje

  • Elvi Ekspertka
    Postów: 394 85

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bergamotka mi na początku ciąży zarodek wg OM i wg usg różnił się około 10 dni, czyli wg.usg ciąża była młodsza. Bałam się mocno, bo wiedziałam dokładnie kiedy miałam owulację i kiedy doszło do zbliżenia i zapłodnienia, także mi nic nie pasowało. Ale początki to wszystko jest takie małe, że lekarz ma prawo się pomylić co do wielkości.

    Ja tydzień po terminie miesiączki poszłam na pierwszą wizytę i był tylko pęcherzyk ciążowy,a dwa tygodnie potem był już zarodek, ale to według OM był już 7 tydzień i wtedy lekarz mi powiedział, że wg usg jest 6 tydzień. Było widać już zarodek i bijące serduszko.
    Kamenkaa ma rację, ciąża może być po prostu młodsza niż pokazuje OM i dlatego za wcześnie jeszcze na zarodek.

    kamenkaa lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ