Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr pęcherzyk płodowy w pochwie - czy to możliwe?
Odpowiedz

pęcherzyk płodowy w pochwie - czy to możliwe?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bounia Przyjaciółka
    Postów: 115 126

    Wysłany: 23 maja 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, właśnie aplikowałam sobie luteinę dopochwowo i wyczułam taką kulkę po lewej stronie, której wcześniej nie było. Zaniepokoiłam się tym, nie wiem, co to jest, nie wiem, czy to normalne? Czy macie też coś takiego?

    weronika86 lubi tę wiadomość

    82do3e5eb5b6wgpj.png
    hchyw1d33satxrke.png
  • Furia Autorytet
    Postów: 944 748

    Wysłany: 26 maja 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skonsultuj to z lekarzem, ale to nie pecherzyk :-)

    https://www.maluchy.pl/li-69537.png

    tkzgeyx.png
  • polaola Autorytet
    Postów: 618 640

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bounia i co to bylo?

    relgtv734oc66rli.png
    https://www.suwaczki.com/tickers/relgtv734oc66rli.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to szyjka najprawdopodobniej :D

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Emma80 Autorytet
    Postów: 1263 562

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może mięśniak?

    Starania od 09.2011r.
    sierpień 2014 - I operacja usunięcia mięśniaków,
    14 c.s.
    luty 2016 - II operacja usunięcia mięśniaków,
    wrzesień 2016 - usuwamy polipa...
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ