X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr piersi w ciąży
Odpowiedz

piersi w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • ola25 Autorytet
    Postów: 328 428

    Wysłany: 21 maja 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z piersiami to jest bardzo roznie, ze jestem po przejsciach to w kazdej ciazy bola inaczej. Teraz jestem w 11 tygodniu i bola owszem ale to nie jest taki bol jaki towarzyszyl mi na poczatku . Jak chce sie upewnic bolu to wiecie co robie ? Nie sciskam ich i nie dotykam okolo dwoch godzin a potem dopiero i wtedy bol jest bardziej intensywny niz bym dotykala co chwile. Niektorym moze wydawac sie to dziwne ale ja mam obsesje bo boje sie kolejnej straty na lekach

    8p3onafaaetblgsa.png


    [link=https://www.suwaczki.com/]eikt9n73aahq30y6.png[/link]
  • Jakucja Ekspertka
    Postów: 150 65

    Wysłany: 21 maja 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam chyba obsesję na temat piersi. W zeszłym tygodniu trochę mnie bolały, zwłaszcza wieczorem i w nocy, a dziś mam wrażenie, że tylko minimalnie przy dotykaniu. Do tego dziś czuję się zupełnie inaczej, jeść mi się chce itd, a do tej pory prawie mi się nie chciało i to wszystko biorę za zły znak. Chyba mam paranoję.

    ola25 lubi tę wiadomość

    wrogi śluz
    2016 - synuś
    010i9n73j0e5nmga.png
  • ola25 Autorytet
    Postów: 328 428

    Wysłany: 21 maja 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakucja spokojnie, kiedy masz wizyte u lekarza? Ja 29 mam prenatalne. Piersi to faktycznie obsesja w ciazy....

    8p3onafaaetblgsa.png


    [link=https://www.suwaczki.com/]eikt9n73aahq30y6.png[/link]
  • Jakucja Ekspertka
    Postów: 150 65

    Wysłany: 22 maja 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizytę mam w poniedziałek 25. Byłam dziś na becie, bo przestałam czuć się w ciąży. Ale dziś rano wstałam I ujrzałam popękane nacyznka na dłoni. To chyba dobry znak. Centralnie do tej pory nie wiedziałam, że jestem aż taka panikarą :-(

    ola25 lubi tę wiadomość

    wrogi śluz
    2016 - synuś
    010i9n73j0e5nmga.png
  • ola25 Autorytet
    Postów: 328 428

    Wysłany: 22 maja 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wsumie niebawem ta wizyta. A kiedy masz wyniki bety??? Powiem Ci szczerze,ze panikarmi to jest wiekszosc z nas. Ja dzis wstala, i zalapalam niezlego dola, zero mdlosci , tylko lekki bol piersi i juz panikuje czy oby nie lecic dzis do jakies lekarza. Ale nie chce przesadzac .... bo sama Sie doszukuje tych zlych objawow. 11 tc ciazy ....l bardzo chcialabym ,zeby tym razem ta ciaza byla moim i meza sukcesem .

    8p3onafaaetblgsa.png


    [link=https://www.suwaczki.com/]eikt9n73aahq30y6.png[/link]
  • Jakucja Ekspertka
    Postów: 150 65

    Wysłany: 22 maja 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyniki bety około południa. Ale to mi tylko powie, czy wzrosła od zeszłego tygodnia, bo w zeszłym tygodniu kontrolowałam przyrost po 72 h. Pozostaje mi czekać do wizyty. Dość długo się staraliśmy, myslałam, że jak zajdę, to wszystko się ułoży, ale widzę, że to dopiero początek zmartwień haha ;-))))

    wrogi śluz
    2016 - synuś
    010i9n73j0e5nmga.png
  • Jakucja Ekspertka
    Postów: 150 65

    Wysłany: 22 maja 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, wszystko ok. Przestaję panikować. Na chwilę... hihi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2015, 15:35

    wrogi śluz
    2016 - synuś
    010i9n73j0e5nmga.png
  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 22 maja 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie piersi nie bolą jak na razie wcale...może tylko sutki są wrażliwe....

  • lilianna Autorytet
    Postów: 428 537

    Wysłany: 23 maja 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie było najgorzej w 6tc- ból piersi, mdłości a nawet wymioty. I od 7tc wszystko przeszło z dnia na dzień. Piersi w ogóle nie są nawet wrażliwe, mdłości lekkie tylko wówczas gdy głodna jestem. W ogóle to się zastanawiałam czy to ustąpienie objawów z dnia na dzień nie wróży źle... Ale staram się być dobrej myśli a wizyta juz we wtorek wiec wszystkiego się dowiemy co z ta moja fasolka :-) w 7tc miała 9mm i biło serduszko wiec mam nadzieje ze jest ok...

    3i49p07wxglh0lzs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie piersi bolą od samego początku, ale z różną intensywnością ;) najbardziej zazwyczaj wieczorem, to wtedy się schylać nie umiem ;)

  • Jakucja Ekspertka
    Postów: 150 65

    Wysłany: 26 maja 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilianna wrote:
    U mnie było najgorzej w 6tc- ból piersi, mdłości a nawet wymioty. I od 7tc wszystko przeszło z dnia na dzień. Piersi w ogóle nie są nawet wrażliwe, mdłości lekkie tylko wówczas gdy głodna jestem. W ogóle to się zastanawiałam czy to ustąpienie objawów z dnia na dzień nie wróży źle... Ale staram się być dobrej myśli a wizyta juz we wtorek wiec wszystkiego się dowiemy co z ta moja fasolka :-) w 7tc miała 9mm i biło serduszko wiec mam nadzieje ze jest ok...
    O kurka, to wielka, moja wczoraj miala 3 mm, a jestem na początku 7. Daj znać Lilianna jak po dzisiejszej wizycie.

    wrogi śluz
    2016 - synuś
    010i9n73j0e5nmga.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bądźcie dobrej myśli :)
    U mnie piersi pobolewały i to nie caly czas.
    Jeśli chodzi o zmianę stanika to na początku kupiłam sobie taką dopinkę do zapięcia aby było szerzej około 19tyg kupiłam sobie miękki stanik bo mnie strasznie uwierały sutki.

    Powodzenia

  • alinalii Autorytet
    Postów: 1110 2894

    Wysłany: 12 lipca 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam wrazenie że moje piersi zaraz wybuchną , bardzo mnie bolą , ledwo dam rady chodzić w biustonoszu, najgorzej jest spać ,a rano jak wsteję to masakraaa ból nie do opisu ,

    czekałam na Ciebie kochanie:*
    6fb868068e9dcc93637a332477a98c4e.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    www.suwaczki.com
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakucja wrote:
    O kurka, to wielka, moja wczoraj miala 3 mm, a jestem na początku 7. Daj znać Lilianna jak po dzisiejszej wizycie.
    Moja tez miała rowny centymetr na tym samym etapie-to prawidłowa wielkość -nie wielka :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jak o stanik chodzi,to do jakiegoś momentu nosiłam swój normalny rozmiar,tyle ze sciskaly sie troszkę w miseczkach,a jak juz w obwodzie mnie sciskal,to kupiłam bezszwowy z wkladkami w miseczkach i jest mi w nim mega wygodnie:-)
    A czy bolały...na poczatku byly coraz większe...nie bolały...potem bolały,potem znów nie bolały..Roznie:-)
    A teraz sutki pobolewają :-)

  • Hikaru Autorytet
    Postów: 271 184

    Wysłany: 13 lipca 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ok. 5 tyg czyli gdy się dowiedziałam o ciąży nie ma szans noszenia dotychczasowego stanika, miałam małe B teraz duże D :D

    alinalii lubi tę wiadomość

    5d5226c818.png

    <3 Leon <3 05.02.2016 4730g/62cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje z c d na jakies duze d weszlo;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie z obwodu w biuscie 89 zrobilo sie 95:)
    a pod biustem nadal 63

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ