X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Pierwszy trymestr a wyrywanie ósemki
Odpowiedz

Pierwszy trymestr a wyrywanie ósemki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sznurowka Ekspertka
    Postów: 1232 52

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 31 dc, zrobiłam dziś test ciążowy i wyszedł pozytywny :) Jeszcze nie tracę głowy, we wtorek idę do ginekologa, ale:
    Akurat w czwartek 4 lutego jestem umówiona na wyrywanie górnej ósemki. Za mną już wycinanie dwóch dolnych. Ósemka wyszła do połowy, więc pewnie będzie trzeba mnie porozcinać, potem antybiotyk itp. Podejrzewam, że powinnam ten zabieg przełożyć, ale tak chciałam podpytać, może ktoś jednak przeżył wycinanie zęba w 1 trymestrze?

    klz915nmy2gfnr76.png

    30.09.2016 3240g 52cm 39tc
  • Luliczek Przyjaciółka
    Postów: 116 37

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam korzenie ósemki dolnej do wyciągnięcia . Póki co nie boli ale czuje ze za chwile może zacząć ... w pierwszym trymestrze jak ognia chyba należy się wystrzegać niepotrzebnych wrażeń. R wanie, antybiotyki ... chyba ze wiadomo ze jak się teraz tego nie zrobi to może się zrobić jeszcze gorszy problem to wtedy trzeba działać. Myślę że warto zapytać zarówno ginekologa jak i chirurga o to co w takiej sytuacji..

    [link=https://www.suwaczki.com/]w57v3a3fffvzxfwt.png[/link]
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sznurowka wrote:
    Jestem w 31 dc, zrobiłam dziś test ciążowy i wyszedł pozytywny :) Jeszcze nie tracę głowy, we wtorek idę do ginekologa, ale:
    Akurat w czwartek 4 lutego jestem umówiona na wyrywanie górnej ósemki. Za mną już wycinanie dwóch dolnych. Ósemka wyszła do połowy, więc pewnie będzie trzeba mnie porozcinać, potem antybiotyk itp. Podejrzewam, że powinnam ten zabieg przełożyć, ale tak chciałam podpytać, może ktoś jednak przeżył wycinanie zęba w 1 trymestrze?

    Nie polecam, przed wszystkim odpada wtedy znieczulenie, a przeżywać zabieg bez znieczulenia to hardkor.
    Ja miałam zaplanowane rwanie na koniec lutego i rezygnuję.

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • sznurowka Ekspertka
    Postów: 1232 52

    Wysłany: 1 lutego 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedzi, tak też zrobię. Nie ma co ryzykować póki mnie ten ząb nawet nie boli (odpukać).

    klz915nmy2gfnr76.png

    30.09.2016 3240g 52cm 39tc
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 1 lutego 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sznurowka wrote:
    Dziękuję za odpowiedzi, tak też zrobię. Nie ma co ryzykować póki mnie ten ząb nawet nie boli (odpukać).
    Dobra decyzja,2tyg temu mialam usuwaną ósemkę.3 dni na prochach,antybiotyk,spuchnieta gula na policzku i mega złe samopoczucie,co nie zmienia faktu,że własnie wtedy nasza fasolka zdecydowała się do nas zawitać.☺

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • NatiB Autorytet
    Postów: 797 551

    Wysłany: 1 lutego 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też wyrosła 8 do połowy, z tym że dentystka stwierdziła, że poki co by jej nie ruszała. Ze dwa lata temu to było i nadal jej nie usunęla ;p (ciekawe kiedy sie zepsuje)

    Bartuś❤️
    09.05.2016 - 3640g, teraz już 4 lata i 21kg, strach podnosić
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ