X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Plamienia pomocy!
Odpowiedz

Plamienia pomocy!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2020, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wczoraj miałam jakby na papierze nitke krwi w śluzie, ale tylko raz i jedną potem już nie, więc chyba się tym nie przejmuje, powiem o tym lekarzowi w środę.

  • Nastkaa97 Autorytet
    Postów: 414 216

    Wysłany: 23 listopada 2020, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej pqoeidziec. Jeśli nie ma bólów i więcej plamień to nie powinno to być nic złego 🙂

    16.05.2021r. KLARA ❤
    Starania o drugiego maluszka od 05.2022r. ❤
    27.07.2022r. 10+2 - Aniołek [*] (wada genetyczna )
    Styczeń 2023r. - cb 💔
  • PszczółkaBasia Ekspertka
    Postów: 147 345

    Wysłany: 25 listopada 2020, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Ja dziś w nocy myślałam że zawału dostanę. Poszłam w nocy do łazienki i patrzę a mam jakieś różowe plamienie. Wzięłam progesteron i no-spe odruchowo.
    Nie wiem czy dobrze ale narazie jest ok.
    Trochę się tych plamień boje
    Wczoraj beta 14467 - 17 dpt.

  • Nowa_Monika Koleżanka
    Postów: 55 64

    Wysłany: 25 listopada 2020, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Który tydzień?
    Ja powiem na swoim przykładzie w maju poroniłam byla to ciaza biochemiczna za szybko poszłam do ginekologa potem były ciemno brązowe plamienia a tydzien później juz okres(czyli poronienie). Pod koniec września zrobila kolejny test pokazaly się 2 piękne kreski. Ale postanowiłam poczekać i wizytę u ginekologa miałam pod koniec października czyli prawie miesiąc. A tym czasie bardzo się bałam o plamienia na początku nic nie było a potem jakoś 2tyg przed wizytą miałam plamienia ale bardzo jasne taka kawa jasna ledwo widoczne ale jak się obserwuje to widać i raz miałam raz nie. Stwierdziłam jeśli moja fasolka jest silna i to nic nie groźnego będzie dobrze. Nie brałam nic czekałam do wizyty. Na wizycie okazało się wszystko dobrze a pani powiedziała że plamienia leciutkie się zdarzają gorzej jak by były obfite kilka dni a takie przy podcieraniu to ok. No i dzis 13tydz. A z fasolka wszystko dobrze

  • PszczółkaBasia Ekspertka
    Postów: 147 345

    Wysłany: 25 listopada 2020, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero jest to 5 tydz, ale w sierpniu poroniłam też w 5 tyg i każde plamienie się boje.
    Na szczęście już jest czysto. Rano jeszcze było trochę kawa z mlekiem.
    Jutro mam lekarza. Może coś się dowiem

  • Nowa_Monika Koleżanka
    Postów: 55 64

    Wysłany: 25 listopada 2020, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znam to uczucie naprawdę. Oby wszystko bylo dobrze. Powodzenia 😉😊

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ