X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Plamienie 5 tydzień
Odpowiedz

Plamienie 5 tydzień

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • 55adusia55 Koleżanka
    Postów: 33 5

    Wysłany: 31 maja 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was miała takie? czy jest to normalne? to moja pierwsza ciaza i sie martwie :/ mam je juz od 2 dni, jestem w 6 tyg ciazy

  • sznurowka Ekspertka
    Postów: 1232 52

    Wysłany: 18 lutego 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio byłam u gin w 5tc+6 pęcherzyk 13,6 mm. Zarodka nie było, chociaż gin pokazała gdzieś palcem i powiedziała "tu będzie zarodek". Nie wiem czy to miało znaczyć, że coś może wypatrzyła czy po prostu jak będzie to się znajdzie tam. Idę na wizytę 23.02. teraz, to będzie 7tc+5 to mam nadzieję, że się pojawi. Dam znać.

    klz915nmy2gfnr76.png

    30.09.2016 3240g 52cm 39tc
  • sznurowka Ekspertka
    Postów: 1232 52

    Wysłany: 22 lutego 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednataka -> i jak u Ciebie? Był zarodek? Ja idę jutro i trochę się stresuję, bo od kilku dni jakby mi się objawy zmniejszyły. Tylko jestem nadal senna, ale nawet mniej.

    klz915nmy2gfnr76.png

    30.09.2016 3240g 52cm 39tc
  • BlacKAngel1989 Koleżanka
    Postów: 37 12

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga Inwestująca wrote:
    Witajcie, trafiłam tu bo dziś miałam jasnoróżowe plamienie (5tydzień ciązy, jednorazowe i ponieważ to pierwsza ciąża, to panikuję ;)
    Ale widzę, że dopóki to nie zacznie się powtarzać, czy być jakieś intensywne, to nie mam co szaleć. Pewnie to mikro pęknięcia, które przy podwyższonym ciśnieniu krwi mogą się zdarzyć, więc koniecznie muszę to wyleżeć.
    Pozdra3wiam Was :)


    Też zauwazylam rozowe plamienie :( zaszlam w ciaze po 4 latach staran i strasznie sie martwie. To moj 7 tc. Wizyte mam w nastepnym tygodniu- prywatna bo dopiero wrocilam z uk

  • Ryba1985 Koleżanka
    Postów: 95 12

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja takze plamilam tydzien temu. Dzisiaj znowu pojawilo sie plamienie + bole. Jestem cala w strachu. Rece mi sie trzesa... Zwarjuje... :(

    85999n73ze96h91v.png
  • perliczka_82 Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie plamienie było najpierw w dniu spodziewanej miesiączki - i potem w kolejnym, tak jakby organizm "pamiętał", kiedy powinien wystąpić okres. Ale za każdym razem trwało to tylko kilka godzin. Za pierwszym razem myślałam, że zaczyna się @, za drugim mocno się wystraszyłam - ale chyba jest ok. Siedzę teraz kilka dni na zwolnieniu, ale bardzo chcę szybko wrócić do pracy.
    Na USG wszystko wyszło ok, przy badaniu też. Na wszelki wypadek dostałam duphaston i mam się oszczędzać... ale jestem przekonana, że jest ok.

  • AniaStaraczka85 Autorytet
    Postów: 2709 1010

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,ja właśnie jestem w 6tc i wczoraj wieczorem najpierw pojawiła się krew ale tyloko trochę i jednorazowo,beta wczoraj 329,w sobotę 92,wiec rosła. Od dziś rana plamienie momentami na brązowo i leżę, gin mówi ze w tak niskiej ciąży nawet usg nic nie pokaże. Martwię się bardzo:(

    heQHp2.png
    17 miesięcy starań
    7 cykli z clo
    IUI maj2016-c.pozamaciczna,laparo 06.2016
    Ciąża z zaskoczenia w naturalnym cyklu :)
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaStaraczka85 wrote:
    Cześć Dziewczyny,ja właśnie jestem w 6tc i wczoraj wieczorem najpierw pojawiła się krew ale tyloko trochę i jednorazowo,beta wczoraj 329,w sobotę 92,wiec rosła. Od dziś rana plamienie momentami na brązowo i leżę, gin mówi ze w tak niskiej ciąży nawet usg nic nie pokaże. Martwię się bardzo:(
    hej ja plamie od 6 tygodnia na poczatku czułam sie jakbym dostała miesiączkę. Postałam progesteron i zakaz pracowania, dzidzia ok rozwija się.Plamienia się zdarzają ale nazelży je zawsze skonsultować z lekarzem. Dali ci jakies leki?

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • AniaStaraczka85 Autorytet
    Postów: 2709 1010

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    hej ja plamie od 6 tygodnia na poczatku czułam sie jakbym dostała miesiączkę. Postałam progesteron i zakaz pracowania, dzidzia ok rozwija się.Plamienia się zdarzają ale nazelży je zawsze skonsultować z lekarzem. Dali ci jakies leki?
    Niestty u mnie już po ciąży bo się okazało się to ciąża pozamaciczna,jestem po laparoskopii we czwartek

    heQHp2.png
    17 miesięcy starań
    7 cykli z clo
    IUI maj2016-c.pozamaciczna,laparo 06.2016
    Ciąża z zaskoczenia w naturalnym cyklu :)
  • Ryba1985 Koleżanka
    Postów: 95 12

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania Staraczka 85 - ojej tak mi przykro... :(
    Nie poddawa sie i probuj do skutku!

    85999n73ze96h91v.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ