X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Plamienie 8 tydzień
Odpowiedz

Plamienie 8 tydzień

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Daria28 Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 8 marca, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Chciałam się zapytać czy któraś z Was miała może brązowe plamienie w 8 tygodniu ciąży i było wszystko okej ?
    Ja dzisiaj dostałam takie plamienie, pojechałam na izbę przyjęć, z maleństwem wszystko okej, doktor powiedziała, że może być to przyczyna że łożysko jest trochę nisko. Zostałam na obserwacji, dostałam luteinę. Jednak martwię się czy na pewno będzie wszystko okej :(

    Mama Zuzi 👧
    28 lat
  • Mas Autorytet
    Postów: 3992 2769

    Wysłany: 8 marca, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria28 wrote:
    Hej dziewczyny!
    Chciałam się zapytać czy któraś z Was miała może brązowe plamienie w 8 tygodniu ciąży i było wszystko okej ?
    Ja dzisiaj dostałam takie plamienie, pojechałam na izbę przyjęć, z maleństwem wszystko okej, doktor powiedziała, że może być to przyczyna że łożysko jest trochę nisko. Zostałam na obserwacji, dostałam luteinę. Jednak martwię się czy na pewno będzie wszystko okej :(

    Ja miałam jakoś w 6. Lekkie, ale przez kilka dni. Byłam u dwóch lekarzy. Być może przyczyną była malutka ektopia na szyjce, bo progesteron miałam wywalony w kosmos (brałam leki). A może coś tam się oczyszczało. Jak widać po stopce, to nic poważnego nie było. Nawet się specjalnie nie oszczędzałam.

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 2 ❄️ czekają
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
  • Daria28 Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 8 marca, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że u mnie też będzie wszystko w porządku.
    Jak do tej pory nie miałam już żadnego plamienia. Rano to była taka ilość mała nawet na wpół wkładki tego nie było.
    Przy moim badaniu były dwie panie doktor i mówiły, że łożysko jest nisko i stąd to plamienie mogło być, że w takich przypadkach jest dość często.
    Ale zostaje na obserwacji w szpitalu do 3 dni.

    Mama Zuzi 👧
    28 lat
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ