X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Płyn u ujścia szyjki macicy
Odpowiedz

Płyn u ujścia szyjki macicy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anna 1985 Koleżanka
    Postów: 40 41

    Wysłany: 10 maja 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! Jestem w 5 tc i 2d OTM , wczoraj na USG widziałam pęcherzyk ciążowy około 5mm. Ale zaniepokoiła mnie widoczna na USG niewielka ilość płynu w macicy u ujścia szyjki macicy. Czy któraś z Was z czymś takim się spotkała? Następną wizytę mam dopiero za niecałe 2 tygodnie. Czy powinnam się martwić?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2017, 12:29

    orsnap9.png
  • FreshMm Autorytet
    Postów: 1367 1388

    Wysłany: 10 maja 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ja tak samo miałam w pon na usg, też był 5t2d, pęcherzyk na 5t0d.
    Pani gin powiedziała, ze ten płyn to może być jeszcze pozostałość po owulacji, to nic złego.

    Iwr0p2.png

    6JOCp1.png


  • Anna 1985 Koleżanka
    Postów: 40 41

    Wysłany: 10 maja 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FreshMm dziękuję za odpowiedź:) Dobrze wiedzieć, że to nic złego.

    orsnap9.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ