X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Podwyższona temperatura.
Odpowiedz

Podwyższona temperatura.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Od jakiegoś tygodnia zaczęłam mierzyć temperaturę i codziennie mam 37,3 37,5 stopni. Do tego ciągle jest mi zimno i mam dreszcze. Nie czuje się chora,ale trochę mnie to zastanawia. Może to normalne a ja panikuje? Wcześniej nie mierzyłam bo nie miałam dreszczy. A i jeszcze jedno: mam termometr bezdotykowy. Czy jest szkodliwy dla dzidziusia?

    Pozdrawiam i ślę buziaki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2014, 03:09

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Mg Przyjaciółka
    Postów: 113 68

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi na samym początku 1 trymestru było baaardzo zimno. Cały czas marzłam. Spałam w szlafroku, skarpetach, ciepłej piżamie, pod grubą kołdrą, kocem, a mimo to budziłam się w nocy, bo marzłam. Moja koleżanka też tak miała (szczęśliwie urodziła zdrowego synka). Więc chyba niektóre kobiety tak mają.

    A temperatura typowo "ciążowa". Z takiej temperatury tylko się cieszyć :) Martwić się można powyżej 37,5, bo to już bliżej grypy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2014, 23:45

    l22n9vvj598syim3.png

    O spem miram...
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź :) Wiedziałam,że zawsze można tu liczyć na wsparcie :D

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na gorączkę to nie wygląda, ja tak nie miałam ale wydaje mi się że temperatura to typowo dla kobiety w ciąży zresztą wspominała koleżanka wcześniej. Jeśli masz jakieś objawy chorobowe kaszel i katar to może to być zwykle przeziębienie jednak pamiętaj że leków nie wolno brać typu saszetki jak Fervex czy gripex bo to jest zakazane, w aptece na takie dolegliwości dobrze jest kupić syrop dla kobiet w ciąży.


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Chora nie jestem :)
    Wczoraj byłam u mojego ginka-powiedział,że to normalne. Wszystko przez hormony-progesteron się wydziela stąd odczuwam dreszcze,zimno i codziennie mam 37,1. 37,3. max 37,5 więc się nie stresuje :)

    Pozdrawiam:)

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Arienna Autorytet
    Postów: 2898 2605

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi też jest non stop zimno :) jeszcze tydzień temu miałam uderzenia gorąca, teraz jest mi zimno non stop :P

    Aniołek 11.10.2014 (5tc) ***Gang 18+***
    ewebii4.png
    klz9tv73qklgbi72.png - 7 kg
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 2 lutego 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam dziennie 37 - 37,2 zimno mi ze nie wiem co mam ze soba zrobic i to tak od okolo 2 tygodni... zastanawiam sie jak dlugo to potrwa... dzisiaj sie naczytalam o pustych pecherzach plodowych i jakos zaczelam sie tego obawiac...

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też ciągle zimno, pomimo temperatury 37,0'C, 37,3'C .. Wypieki na twarzy a ciało zziębnięte. Chyba taki urok ciąży ;) Choć to dopiero koniec 5 tygodnia :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ