X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Poronienie?
Odpowiedz

Poronienie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2017, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazda tak mi przykro :-(
    Bądź dzielna.
    Ja sie teraz stresuje czy będzie wszystko dobrze

    Mazda ;) lubi tę wiadomość

  • Mazda ;) Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 3 lutego 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudek86 będzie dobrze ;* 3mam kciuki a u mnie jest ok bo mam w domku kochaną Trójeczkę 9,7 i 2 latka więc myśli, że poroniłam zostawiam na momenty kiedy jestem sama... a jak wszystko będzie okey to będzie u nas parzyście :) Jest dwóch synów więc muszą być i dwie córki ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2017, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie to chyba juz z tego nic nie będzie bo nawet piersi mnie przestały bolec.
    Ja mam tylko jednego syna i przydało by mu się rodzeństwo ;-)

  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 4 maja 2017, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie.
    mam taki problem..a mianowicie mam 30 lat i karmie piersia 10 tyg synka. podjelismy pierwsza probe staran o 3 dziecko i tak 2 tyg temu dzien po spodziewanej mies zrobilam test i była blada kreska druga ale rozpoczeło sie plamienie różowe bez zadnych bólii tak trwało tydzien a potem nagle sie mocno rozkreciło i lało sie ze mnie mocno ale tez bez zadnych bólii tak 2 dni trwało plus do teo były strzepy i kawałki (przeraszam za wyrazenie wygladajace jak watróbka).pierwszy raz tak miałam...
    szis mineło 2 tyg od poczatku plamen a ja nadal plamie i to krew jest no i bardziej widoczna przy podcieranu jest..
    Martwie sie troche ale chyba z dziecka to juz chyba nic nie bedzie bo niby robiłam test i taka bdb kreseczka była ale po takim mega okresie to juz sama nie wiem co mam myslec..
    czy któras z Was miała tak prosze o rade..

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 4 maja 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agness27 wrote:
    witajcie.
    mam taki problem..a mianowicie mam 30 lat i karmie piersia 10 tyg synka. podjelismy pierwsza probe staran o 3 dziecko i tak 2 tyg temu dzien po spodziewanej mies zrobilam test i była blada kreska druga ale rozpoczeło sie plamienie różowe bez zadnych bólii tak trwało tydzien a potem nagle sie mocno rozkreciło i lało sie ze mnie mocno ale tez bez zadnych bólii tak 2 dni trwało plus do teo były strzepy i kawałki (przeraszam za wyrazenie wygladajace jak watróbka).pierwszy raz tak miałam...
    szis mineło 2 tyg od poczatku plamen a ja nadal plamie i to krew jest no i bardziej widoczna przy podcieranu jest..
    Martwie sie troche ale chyba z dziecka to juz chyba nic nie bedzie bo niby robiłam test i taka bdb kreseczka była ale po takim mega okresie to juz sama nie wiem co mam myslec..
    czy któras z Was miała tak prosze o rade..

    A czy robiłaś badanie z krwi beta HCG, żeby potwierdzić ciążę? Byłaś u ginekologa w ogóle? Testy ciążowe czasem się mylą, może dostałaś późniejszy okres.

    Jeśli nie potwierdzałaś w żaden inny sposób ciąży, to zrób badanie beta HCG z krwi, a najlepiej idź od razu do ginekologa na USG, żeby zobaczył, co tam w środku się dzieje.

    Jest wiele historii szczęśliwie donoszonych ciąż nawet mimo plamień/krwawień. U Ciebie jednak z tego co piszesz nie ma jeszcze pewności, czy to w ogóle ciąża. Najlepiej to sprawdzić u lekarza.

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 4 maja 2017, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny ja też się zaczynam martwić o fasolkę, wczoraj zrobiłam test i jest krecha blada ale jest widoczna! radość potem przy kupce pokazała się lekka różowa wydzielina krew? ale tylko wtedy cały dzień czysto.
    dziś rano śluz też zabarwiony na brązowo i przy kupce brudno, potem czysto.
    nie wiem czy się martwić. do gin idę ale jeszcze nie teraz w pon beta, jutro powtórzę test, brzuch mnie pobolewa, robi mi się niedobrze, i boli mnie w krzyżu dość mocno.
    może to implantacja?

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 4 maja 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia_pia wrote:
    hej dziewczyny ja też się zaczynam martwić o fasolkę, wczoraj zrobiłam test i jest krecha blada ale jest widoczna! radość potem przy kupce pokazała się lekka różowa wydzielina krew? ale tylko wtedy cały dzień czysto.
    dziś rano śluz też zabarwiony na brązowo i przy kupce brudno, potem czysto.
    nie wiem czy się martwić. do gin idę ale jeszcze nie teraz w pon beta, jutro powtórzę test, brzuch mnie pobolewa, robi mi się niedobrze, i boli mnie w krzyżu dość mocno.
    może to implantacja?

    Może byc to tez implantacja bo ona występuje w okolicach spodziewanej mies :).
    Trzymam kciuki :).

    Aco do testu to test w ta strone sie nie myli i nawet najmniejszy cień drugiej kreski pokazuje ciaze ;)

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 4 maja 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agness27 wrote:
    Może byc to tez implantacja bo ona występuje w okolicach spodziewanej mies :).
    Trzymam kciuki :).

    Aco do testu to test w ta strone sie nie myli i nawet najmniejszy cień drugiej kreski pokazuje ciaze ;)

    oj obyś miała rację :) jak plamienia nie ustąpią to w przyszłym tyg postaram się do jakiegoś gina dostać jak nie do swojej to do innego w przychodni aby mi coś doradził ale póki nie mam badań krwi nie będę panikować ;)

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 4 maja 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza91 wrote:
    A czy robiłaś badanie z krwi beta HCG, żeby potwierdzić ciążę? Byłaś u ginekologa w ogóle? Testy ciążowe czasem się mylą, może dostałaś późniejszy okres.

    Jeśli nie potwierdzałaś w żaden inny sposób ciąży, to zrób badanie beta HCG z krwi, a najlepiej idź od razu do ginekologa na USG, żeby zobaczył, co tam w środku się dzieje.

    Jest wiele historii szczęśliwie donoszonych ciąż nawet mimo plamień/krwawień. U Ciebie jednak z tego co piszesz nie ma jeszcze pewności, czy to w ogóle ciąża. Najlepiej to sprawdzić u lekarza.

    Ja robiłam test przed @ i wyszła druga jasna widoczna druga kreska no i potem tydzin plamiłam a potem 2 dni mocne krwawienie i znowu plamienie do dzis .test wczoraj rano robiłam ale ta druga kreska no niby była ale bdb blada prwie ledwo widoczna...

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 5 maja 2017, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agness27 wrote:
    Ja robiłam test przed @ i wyszła druga jasna widoczna druga kreska no i potem tydzin plamiłam a potem 2 dni mocne krwawienie i znowu plamienie do dzis .test wczoraj rano robiłam ale ta druga kreska no niby była ale bdb blada prwie ledwo widoczna...

    najlepiej zrób betę i sprawdzisz czy rośnie i idz do gina, ja dziś zrobiłam drugi test i wyszedł bladzioch ale widoczny, rano trochę było brudno na papierze, we czwartek idę do mojej gin będę miała wyniki krwi i zrobię porgesteron i zobaczymy co się tam dzieje.

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 5 maja 2017, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia_pia wrote:
    najlepiej zrób betę i sprawdzisz czy rośnie i idz do gina, ja dziś zrobiłam drugi test i wyszedł bladzioch ale widoczny, rano trochę było brudno na papierze, we czwartek idę do mojej gin będę miała wyniki krwi i zrobię porgesteron i zobaczymy co się tam dzieje.
    teraz to nawet nie mam po co robic bety bo dzis test wyszedł negatywny..
    no i wczoraj w koncu plamienie ustało .
    chciałam umówic sie do swojego lekarza ale jak na złośc poszedł na urlop..
    mam nadzieje ze w tym cyklu sie uda :)
    no i trzymam kciuki za ciebie :)
    w dwóch poprzednich ciazach z kolei pierwsza oznaka ciazy było ustanie @ i wogóle żadnych plamie nie miałam i tak podejrzewałam ze skoro tu sie pojawiły to pewnie nic z tego :( ale nie poddam sie :)

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 8 maja 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie niski progesteron 1,19
    beta 38,93
    chyba tracę cię maleństwo :(
    dostałam luteinę

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 10 maja 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia_pia wrote:
    u mnie niski progesteron 1,19
    beta 38,93
    chyba tracę cię maleństwo :(
    dostałam luteinę

    Jaką dawkę masz luteiny? Ja przy progesteronie 18 (dwa dni wcześniej wynosił 22, więc spadał) dostałam luteinę 100 dwa razy dziennie i duphaston 3 razy dziennie, ale moja ginekolog jest mocno zapobiegawcza.

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 10 maja 2017, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza91 wrote:
    Jaką dawkę masz luteiny? Ja przy progesteronie 18 (dwa dni wcześniej wynosił 22, więc spadał) dostałam luteinę 100 dwa razy dziennie i duphaston 3 razy dziennie, ale moja ginekolog jest mocno zapobiegawcza.

    za pozno na luteine, poronilam. ciaza biochemiczna. beta spadla z 40 na 30...

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ