X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Potwierdzona ciąża, brak zarodka
Odpowiedz

Potwierdzona ciąża, brak zarodka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Adusia Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem w ciąży, beta hcg mam na poziomie ponad 30 tys a zarodka dalej nie widać... Lekarze mówią, że trzeba czekać...
    Dzisiaj byłam u lekarza, lekarz niestety ni umie nic powiedzieć, byłam także u innego na konsultacji, który mówi, że wygląda na to, że wszystko jest w porządku... Ale bardzo się martwię... Czy któraś z Was miała kiedyś taką sytuację? Bo się pogubiłam, i nie wiem co mam o tym myśleć...

  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4484

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a który to tydzień? Jak duży jest pęcherzyk?

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • Adusia Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarze mowią, że ósmy, a pęcherzyk ma 2 cm...

  • NatiB Autorytet
    Postów: 797 551

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj mu jescze kilka dni zeby zdazyl urosnąć troche, póki co, bez stresu, ok?

    Bartuś❤️
    09.05.2016 - 3640g, teraz już 4 lata i 21kg, strach podnosić
  • Adusia Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram się... Za tydzień idę na kolejne badania... Jedni mówią, że jest w porządku, a drudzy, że niekoniecznie... Także sama już nie wiem co myśleć...

  • paulina502 Ekspertka
    Postów: 374 96

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niedawno rozmawiałam z koleżanką, która już urodziła i powiedziała, że u niej w 6 tyg. nawet pęcherzyka ciążowego nie bylo widac tylko zgrubienie ściany macicy. W 8 tygodniu dopiero pęcherzyk się pojawił a w 10 tyg. lekarz stwierdził bicie serca :) ( u niektórych kobiet serce zarodka już w 8 tyg. bije ). Na razie się nie stresuj bo jak widać u każdej kobiety jest inaczej, koleżanka już się martwiła, że ma puste jajo płodowe bo tak późno wszystko. Ja jestem w 7 tc i w 5 tygodniu na usg już było wyraźnie widać pęcherzyk ciążowy 8mm.

    km5stv73dz23t84d.png

    ckais65g4jw1ph1s.png
  • Adusia Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam pęcherzyk ciążowy już w 2 cm :) Więc musimy czekać. Pani lekarz mówiła, że wszystko się wyjaśni w ciągu paru tygodni :)

  • Adusia Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okazało się, że jest to ciąża zaśniadowa i idę w czwartek na badania i będą wywoływać poronienie.

  • paulina502 Ekspertka
    Postów: 374 96

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi :( a masz objawy ciążowe w takiej sytuacji? Kurcze myślałam, że Twoja wiadomość będzie inna, pozytywna..

    km5stv73dz23t84d.png

    ckais65g4jw1ph1s.png
  • Adusia Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam objawy. Normalne jak w ciąży. Ale lekarz mówił, że to normalne.

  • laila_25 Autorytet
    Postów: 1041 572

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz i ja sie zestresowalam ;/ u mnie nic tylko pecherzyk ciazowy 5tygodni i 5 dni ciaza. Ide za 2 tygodnie na ponowna ocene ale chyba oszaleje do tego czasu ;/ Adusia przykro mi :( Trzymaj sie cieplutko :* Kiedy u ciebie stwierdzili ze juz za pozno na poszukiwanie zarodka?

    ckai43r82q8wblmu.png
    aniołek 01.02.2016r
  • laila_25 Autorytet
    Postów: 1041 572

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialas jakies objawy typu plamienia bóle brzucha itd? Jakies takie ktore przepowiadaly ze jest nie do konca ok?

    ckai43r82q8wblmu.png
    aniołek 01.02.2016r
  • NatiB Autorytet
    Postów: 797 551

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 01:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laila, zasniad jest bardzo rzadki, często nie ma objawów (czasem ciemne plamienia) ale własnie podejrzane jest wysokie stężenie bHCG przy braku zarodka. U Adusi to pewnie jest zasniad częsciowy, bo gdyby był calkowity to na usg bylby widoczny taki obraz jakby zamieci snieznej albo kurzu na usg. No mega rzadka sytuacja i bardzo przykra :// Ale Ty sie nie stresuj bo w 5 tygodniu ma prawo nie byc widac zarodka, kolo 6tyg + pare dni sie uwidacznia. Jesli bhcg badalas i przyrastala normalnie to luz

    Bartuś❤️
    09.05.2016 - 3640g, teraz już 4 lata i 21kg, strach podnosić
  • Agsha Autorytet
    Postów: 867 409

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 05:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laila_25 wrote:
    Mialas jakies objawy typu plamienia bóle brzucha itd? Jakies takie ktore przepowiadaly ze jest nie do konca ok?

    Spokojnie... Ja 5t4d mialan usg i byl pysty pecherzyk i tez juz umieralam z rozpaczy a 6t5d byl zarodek 6.5mm i serduszko. Dalej umieram ale dlatego ze beta ma slaby przyrost. Ale to tak jako pocieszenie Cie ze w 5tc tez nic nie mialam

    Olinek jest już na świecie - skrajny wcześniaczek z wadą nerek - ale dzielnie walczy!

    f2wll6d8iksjyby0.png
  • NatiB Autorytet
    Postów: 797 551

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agsha wrote:
    Spokojnie... Ja 5t4d mialan usg i byl pysty pecherzyk i tez juz umieralam z rozpaczy a 6t5d byl zarodek 6.5mm i serduszko. Dalej umieram ale dlatego ze beta ma slaby przyrost. Ale to tak jako pocieszenie Cie ze w 5tc tez nic nie mialam


    Dalej robisz bete?

    Bartuś❤️
    09.05.2016 - 3640g, teraz już 4 lata i 21kg, strach podnosić
  • MajaRyt Przyjaciółka
    Postów: 140 34

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam koniec 7 tyg i tylko pęcherzyk. Kontrola za 10 dni:/

    0d1y3e3k7tky4tyv.png

  • laila_25 Autorytet
    Postów: 1041 572

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie robiłam bety z kazdym kolejnym badaniem bardziej bede spieta. Poczekam na nastepny termin usg. Ide za około tydzien.

    ckai43r82q8wblmu.png
    aniołek 01.02.2016r
  • Adusia Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laila_25 wrote:
    Mialas jakies objawy typu plamienia bóle brzucha itd? Jakies takie ktore przepowiadaly ze jest nie do konca ok?

    Objawów nie miałam jako takich. Brzuch mnie nie bolał, plamień nie miałam. Nic mnie nie bolało ogólnie. Tylko jak to w ciąży, miałam wymioty, zawroty głowy i słabo mi było.

    A jeśli chodzi o moją osobą... Więc jestem już po wszystkim. Niestety musieli wywołać poronienie farmakologicznie, samo się nie chciało nic zacząć. W szpitalu byłam jakieś 3 dni. Niestety okazało się, że trzeba zrobić zabieg, więc też i to musiałam przeżyć. Nie chcieli za bardzo, bo to moja pierwsza ciąża, ale nie mięli wyjścia, bo nie chciało się wszystko samo oczyścić. Mój wynik także poszedł na histopatologię, aby to potwierdzić. Lecz lekarz powiedział, że jest to tylko formalność... Trochę się dowiadywałam o tej ciąży... Nie ukrywam, że jest to dla mnie bardzo trudne... Już się z mężem cieszyliśmy... A tutaj taka sytuacja...
    Ale cóż, trzeba się pozbierać, wyleczyć i żyć dalej.
    Tłumaczę sobie, że tak miało być...

    Ale jest ciężko...

  • laila_25 Autorytet
    Postów: 1041 572

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymaj sie musisz byc dzielna. Dobrze ze w pore zostalo rozpoznane ze cos jest nie tak i leczone zanim odbilo sie to na twoim zdrowiu. Dzieki temu mozesz oczekiwac dziecka w przyszlosci. Trzymam kciuki zebys szybko doszla do siebie i jak odzyskasz sily zostala obdarzona zdrowa silna ciaza. Buziaki ;*

    ckai43r82q8wblmu.png
    aniołek 01.02.2016r
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ