X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Powracające plamienia
Odpowiedz

Powracające plamienia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agrafka 19 Znajoma
    Postów: 22 3

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki mam do Was pytanie. Czy miałyście w pierwszych tyg tzn do 12tyg plamienia w kratkę tzn dwa trzy dni plamienia potem tydz spokój i znów?gin nic nie widzi niepokojącego a mi to nie daje normalnie funkcjonować z nerwów.

    Agrafka 19
  • Blue Jane Koleżanka
    Postów: 82 10

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym chyba na Twoim miejscu poszła do innego gina na wszelki wypadek. Ale pewnie to nic poważnego, skoro masz te plamienia od początku a mimo to ciąża prawidłowo się rozwija... Więc nie stresuj się za bardzo, ale dmuchaj na zimne.

    201811152844.png
  • Agrafka 19 Znajoma
    Postów: 22 3

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u innego i nic nie widzi. Dwa razy leżałam w szpitalu z tego powodu. Dali mi luteine i acard.w poprzedniej ciąży nie miałam plamien żadnych a tu takie coś. Zaczynam 13tydz więc może w końcu miną

    Agrafka 19
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ