X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Poziom hcg
Odpowiedz

Poziom hcg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kiki1997 Przyjaciółka
    Postów: 238 32

    Wysłany: 24 maja 2023, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Pierwszy raz badałam betę w 29dc wynosiła 1, 6 później w 31dc wynosiła 28. Ponownie zbadałam w 35dc i wynik 246. Umówiłam się już do lekarza . Z tych wyników wygląda, że jest okej . Wizytę mam 31 mają. Myślicie aby znów zbadac przyrost ? Progesteron 23 ng

  • Odiodi Koleżanka
    Postów: 160 16

    Wysłany: 24 maja 2023, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem nie ma potrzeby, ale wiem, że kusi sprawdzić. Masz już potwierdzone, że jesteś w ciąży, więc teraz sobie spokojnie czekaj na wizytę - resztę lekarz Ci wyjaśni. Ja też oglądam na yt Doktro Gaweł i innych ginekologów, którzy odpowiadają na różne pytania, jakbyś miała przed wizytą u swojego lekarza. Polecam ;)

  • Kiki1997 Przyjaciółka
    Postów: 238 32

    Wysłany: 24 maja 2023, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo super to na pewno obejrze :) chciałbym zrobić ten przyrost ale wiem, że będę się bardzo stresować zanim przyjdą wyniki więc wolę sobie chyba tego stresu oszczędzić:)

  • Odiodi Koleżanka
    Postów: 160 16

    Wysłany: 24 maja 2023, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm to może właśnie zrób sobie dla odstresowania, jak ładnie przyrośnie (a widać taka jest tendencja) to będziesz pewna.. Który to będzie tc jak wypada Ci wizyta ?

  • Kiki1997 Przyjaciółka
    Postów: 238 32

    Wysłany: 24 maja 2023, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie może lepiej poczekam do wizyty bo tym czekaniem na wynik bety będę bardzo zestresowana :) ostatnia miesiaczka 18 kwiecień- według aplikacji będę w 6 tygodniu na wizycie :)

  • Odiodi Koleżanka
    Postów: 160 16

    Wysłany: 24 maja 2023, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow kiki1997 idziemy łeb w łeb, ja tak samo. Też ostatnia miesiączka 18 kwietnia, też wizyta 31 mają ( w sumie umówiona już dawno temu) I tez jestem 97 :)

  • Kiki1997 Przyjaciółka
    Postów: 238 32

    Wysłany: 24 maja 2023, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odiodi wrote:
    Wow kiki1997 idziemy łeb w łeb, ja tak samo. Też ostatnia miesiączka 18 kwietnia, też wizyta 31 mają ( w sumie umówiona już dawno temu) I tez jestem 97 :)
    O kurde ale super!! ❤️ jak u Ciebie beta? Ja sądzę, że owulacja była dość późno . Od 3 cykli nie byłam u lekarza , chcialam trochę odpocząć od tego i się udało po 2 latach :) trochę martwi mnie bol w prawym jajniku. Wcześniej typowy ból miesiączkowy a teraz praktycznie tylko prawa strona boli :/

  • Odiodi Koleżanka
    Postów: 160 16

    Wysłany: 25 maja 2023, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiki1997 chodź do nas an forum
    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/pozytywny-test-maj-2023-termin-styczen-2024,26418.html

  • Krewetka04 Przyjaciółka
    Postów: 217 37

    Wysłany: 25 maja 2023, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, mam pytanie odnośnie bety i progesteronu. Robiłam betę dwa dni temu i była 40, dziś jest 114 - przyrost 245%. Progesteron - 97, a to dopiero początek 5 tygodnia :( czy powinnam się martwić?

    preg.png
  • Mantis2 Koleżanka
    Postów: 54 20

    Wysłany: 16 czerwca 2023, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!, chciałabym zapytać - czy któraś z Was robiła testy beta hcg 6 dni po owulacji?
    W maju miałam poronienie - początek 8 tygodnia, puste jajo.
    Dostałam miesiączkę 28 maja, 10 czerwca (chyba) miałam owulacje. Dzisiaj zrobiłam betę i mam wynik 2,5 - dziwnie się czuję, pobolewa mnie podbrzusze, zmęczenie doskwiera. Czy są szanse aby to się jeszcze bujnęło? Pytam, bo jestem zielona w te klocki.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ