X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Pozytywny test I plamienie
Odpowiedz

Pozytywny test I plamienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kitikiti Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 31 lipca 2021, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wczoraj rób test po kilku h pojawiła się druga kreska , zrobiłam dziś kolejny z popołudniowego moczu i wyszła druga bardzo blada kreska jednak widoczna. Problem w tym że od 5 dni plamie na brązowo a dziś zaczęło się plamienie z krwią... myślicie ze to biochemiczna :(

  • jo_ana Autorytet
    Postów: 3672 3418

    Wysłany: 27 września 2021, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam problem z plamieniami od 2 lat zawsze było tak jak piszesz, brązowe plamienie przechodziło po prostu w okres, w cyklu w którym się udało plamilam 4 dni później plamienie ustało i jeden dzień lekkiego plamienia w terminie spodziewanej miesiączki, tak więc bardzo możliwe, że to biochem niestety, ale nie ma coś się martwić ma zapas poczekaj jak sytuacja się rozwinie

    🌱Rozpoczęcie starań 01/2021
    👼🏻 Poronienie 9/12 tc 11/2021

    ♀ 90’
    ✖️ AMH 9,89 | PAI 1 homo | MTHFR hetero | niedobór białka S wolnego 62% | podwyższony czynnik krzepnięcia VIII 169% | cienkie endometrium
    ✔️histeroskopia | CD138 poniżej 1/10 HPF

    ♂87’
    ✖️ Teratozoospermia morfo 0%
    ✔️ Ilość, ruch, fragmentacja DNA 11% , USG prawidłowe

    Moje ♡ 𝑊𝑒𝑟𝑜𝑛𝑖𝑘𝑎 04.2011
    ———————————————————
    Od 2023 KLINIKA W NL
    🔸 5 x stymulacja
    🔸 3 x IUI
    🍀 03/2024 IVF protokół krótki
    pobrano 31 🥚 zapłodniono 24, mamy 18 ❄️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ