Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Problem z "ukrytą" ciążą.
Odpowiedz

Problem z "ukrytą" ciążą.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • guerretenshi Autorytet
    Postów: 1285 1654

    Wysłany: 31 marca 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Stresuję się niesamowicie. Otóż ostatnią miesiączkę miałam 30.01.16. Betę nr 1 robiłam 09.03.2016 i wyszła <0,100. byłam pewna, że owu wystąpiła wcześniej, bo już wtedy czułam się jak na okres. ale okresu dalej brak, ciąży nie ma, więc 23.03. poszłam prywatnie do ginekologa, żeby dostać coś na wywołanie. Babka do mnie, że owulacja była, ale macica jest dość ciekawa, więc mam poczekać jeszcze z 2 tygodnie. Ja poleciałam tego samego dnia na bete - wynik 58,02 mIU/ml (normy" kobiety nie będące w ciąży <=1 mIU/ml).
    to ja skaczę z radości. Objawy ciążowe towarzyszyły od paru dni i wciąż są.
    Wczorajsza wizyta mnie położyła na kolana. Doktor powiedziała, że w tym czasie powinny zajść większe zmiany. A tu wciąż endometrium 9mm, do tego dwa malutkie pęcherzyki (1,8mm i 2,4 mm). Jajniki ok, jajowody czyste, więc na pozamaciczną jej to nie wygląda. Wysłała mnie na betę, że jeśli wyjdzie niska to do szpitala szukać co się dzieje, a jeśli wysoka to powtórzyć po 3 dniach i zobaczyć przyrost. I wg tych samych norm wczorajsza beta 1020 mIU/ml. Więc myślę, że śliczna. Nie wiem co myśleć. Jeden wielki stres.
    Czy endo nie za małe, czy pęcherzyki również jak na taką betę...

    13.01 pierwsze USG :)
    f2w3yx8dnbdwnm3w.png
    f2wlj44jcmeu4i3p.png
  • unbeldi Ekspertka
    Postów: 147 68

    Wysłany: 31 marca 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta piękna! Cierpliwie poczekaj aż Twoje dziecko/dzieci się ujawnią.Trzymam kciuki!

    Tadziulek 1.01.2013 (8/9 tydz)
    Misiek 15.05.2014 (16/17 tydz)
    KW

    rfxgcsqviiqkqm9u.png
  • guerretenshi Autorytet
    Postów: 1285 1654

    Wysłany: 31 marca 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdybym wiedziała chociaż kiedy była owulacja to byłoby lżej. A tak wariuje czy ciaza się nie rozwija czy coś innego. Lekarka też gdyba, mówi o pecherzykach, ale jej zdaniem słabe szanse na ciążę, a tu taka beta. I jeszcze to malutkie endometrium, gdzie czytałam u innych kobiet o 14 czy 17 mm...

    13.01 pierwsze USG :)
    f2w3yx8dnbdwnm3w.png
    f2wlj44jcmeu4i3p.png
  • unbeldi Ekspertka
    Postów: 147 68

    Wysłany: 31 marca 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wg lekarza nie było wcale owulacji a jestem w 31 tc ;) Medycyna sobie, życie sobie. Trzymam kciuki!

    guerretenshi lubi tę wiadomość

    Tadziulek 1.01.2013 (8/9 tydz)
    Misiek 15.05.2014 (16/17 tydz)
    KW

    rfxgcsqviiqkqm9u.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ