X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Prosze przyszle Mamy o porade;)
Odpowiedz

Prosze przyszle Mamy o porade;)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 11 lutego 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie i mysle ze najlepiej odpowiedza mi Dziewczyny ktorym sie juz udalo. Interesuje mnie czy jesli pojawiaja sie objawy przed @ jak przed kazda miesiaczka
    ( dokladnie chodzi mi o bol piersi) to czy jest na 100% pewne ze ona przyjdzie ? Czy jest szansa ze nie? Jak narazie od 2 dni spoznia mi sie okres, temperatura utrzymuje sie na poziomie 36,9 wedlug moich temperator jest nieco podwyzszona. I zastanawiam sie czy jest szansa na ciaze skoro wystapily te bole piersi ktore zawsze zapowiadaja miesiaczke ? Dziekuje z gory za odpowiedzi Pozdrawiam;)

    Anna25
  • paulin Ekspertka
    Postów: 156 60

    Wysłany: 11 lutego 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób test a przekonasz się. Mnie bolały piersi tak że nie mogłam się dotknąć i przeszywające bóle brzucha (jakby ktoś mi wyrywał wszystko w brzuchu).

    qdkkwn15fuytetup.png
    p19uflw11694twrv.png
    202301126746.png[/url
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 11 lutego 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha no poczekam do jutra lub piatku i zrobie. Poprostu zmylaja mnie te objawy na okres ale teraz czytam na roznych forach ze u niektorych dziewczyn normalnie pojawialy sie bole piersi czy brzucha jak na okres a jednak nie przyszedl. A Ciebie zaczely bolec piersi kiedy? W dniu czy w okolicach dnia spodziewanej miesiaczki czy pozniej ?

    Anna25
  • spinnka Koleżanka
    Postów: 59 43

    Wysłany: 11 lutego 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ból piersi jest też jednym z pierwszych objawów ciąży, więc @ wcale nie musi przyjść, jeśli do tego brodawki zrobiły się bardzo wrażliwe na dotyk, wręcz bolesne, to szybko zrobiłabym test na Twoim miejscu :)

    PCOS, starania od 06.2012
    11.02.2013 - aniołek (7 tydzień)
    01.07.2014 - aniołek (8 tydzień)
    hchy3e3kx72ungcg.png[/url
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 11 lutego 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anno zrób bete a będziesz mieć 100% pewności. Każda inaczej przechodzi ciążę i objawy. Mi akurat towarzyszył ból piersi i powiększenie, ból podbrzusz i uczucie gorąca w brzuchu, ale inne niż na @

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 11 lutego 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki dziewczyny za odpowiedzi;) Jutro kupie test ale raczej go zrobie w piatek bo lepiej rano ale znajac zycie jak jutro nie dostane okresu to pewnie zrobie jutro ;)

    Anna25
  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 13 lutego 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różnie z tym jest. U jednej kobiety jak nie bolą piersi jak zwykle to jest to zazwyczaj 95% ciąża, a u innych nie ma to żadnego znaczenia. Dlatego robi się test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki. Niestety i temperatura aż do dnia miesiączki o niczym wiele też nie mówi. Pewność daje też beta :) Lepiej czekać choć to trudne. Zyczę powodzenia:) i dwóch kresek.


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 13 lutego 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No test robilam wczoraj ale po poludniu i wyszedl negatywny a okresu dalej nie mam w poniedzialek pojde na bete jak nie przyjdzie;)

    Anna25
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 13 lutego 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 21:34

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 13 lutego 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszek789 a kiedy wyszedl Ci test pozytywny? W dzien spodziewanej miesiaczki ?

    Anna25
  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 13 lutego 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja robiłam testy ciążowe tydzień po spodziewanej miesiączce i kreska druga była minimalnie jaśniutka. Trzeba wiedzieć i dobrze wybrać test ciążowy.


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 13 lutego 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha no ja pewnie wybiore sie na bete ale w poniedzialek zobaczymy jak to sie skonczy ;)

    Anna25
  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 14 lutego 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki żeby to była ciąża:)


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 14 lutego 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dziekuje ;) ale dzis temperatura skoczyla o 0,1 stopnia w gore zamiast spasc na miesiaczke wiec sie okaze jak to sie skonczy;)

    Anna25
  • my dream Autorytet
    Postów: 507 445

    Wysłany: 18 lutego 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój pierwszy test przy becie 51,16 to cień cienia kreski ;p
    dopiero przy becie 1514 miała piękne ładne kreski na sikańcu

    mhsvh371pdpt408y.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bezpieczny sen noworodka - śpiworek do spania

Najważniejsze zasady bezpiecznego snu noworodka i niemowlaka. Na co zwrócić uwagę i o jakie rzeczy warto zadbać, aby sen maluszka był spokojny i przede wszystkim bezpieczny? Dlaczego warto wybrać śpiworek do spania dla niemowlaka, zamiast kołderki?

CZYTAJ WIĘCEJ