X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr przeciw ciała anty-HIV
Odpowiedz

przeciw ciała anty-HIV

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane . Niepokoje się bo zrobiłam badania krwi właśnie na te przeciwciała anty hiv i wyszło mi 3,36 przy normie <0,9 . O co chodzi czy mam hiv czy co .? Pomocy

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy masz wizytę u lekarza?

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za miesiąc dopiero a co ?

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak bardzo niepokoją Cię wyniki to idź wcześniej.
    Ja lekarzem nie jestem więc nie będę się wypowiadać...

    Powodzenia.

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maj, nie pamiętam ile % kobiet, ale na pewno kilka, ma wyniki fałszywie dodatnie w ciąży. Może powtórz badanie w innym laboratorium?

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pójdę za tydzień do niej bo dziś jechałam i się nie załapałam do niej .. a za tydzień odbieram badania z posiewu moczu i wtedy odrazu zapytam o nie .. tez czytałam o tym ze dużo kobiet miało właśnie fałszywie dodatni wynik .. okaże się co mi powie ..

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać jak już się dowiesz i bądź dzielna.
    Będzie dobrze :)
    Powodzenia.

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dzięki i dam znać na pewno

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 13 maja 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny . W końcu jutro idę do doktora kliniki zakaznejj. I jest on w szoku ze laboratorium wydało mi badania bez potwierdzenia testem West. Trzymajcie kciuki ażeby był fałszywie dodatni .. i żeby wszystko było dobrze .. dam znać jutro co mi powie

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 13 maja 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam!

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam i ja!!!

  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 14 maja 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jakzwykle nich nie wiedzą . Eh . Trzeba powtórzyć badania od nowa i wtedy wszystko się okaże .; ( i teraz znów czekać nie wiadomo ile .

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maj wrote:
    I jakzwykle nich nie wiedzą . Eh . Trzeba powtórzyć badania od nowa i wtedy wszystko się okaże .; ( i teraz znów czekać nie wiadomo ile .
    Hm a jest jakiekolwiek prawdopodobienstwo ze masz tego wirusa? moge Ci podpowiedziec tak- niech maz.partner idzie do punktu krwiodawstwa i odda honorowo krew- tam robia badania na hiv w najwyzszych standardach.. bo przeciez jak Ty bys byla zarazona to on tez..

  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 14 maja 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry pomysł . Ale ile mąż by czekał na wynik .?

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli mąż ma możliwość niech idzie do Luxmedu rano pobierają krew a wynik możesz sprawdzić w internecie już ok 14-15 tego samego dnia cena u mnie w mieście 30 zł.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślałam bardziej o badaniu RNA-HIV jakościowe to badanie kosztuje około 255 zł.. ale daje 100% odpowiedzi czy Hiv jest czy nie ma.. bo same przeciwciala anty hiv tez moga wsakzaywac bledne wyniki.. jak sie oddaje krew robia RNA-HIV i przeciwciala anty hiv , w ogole jak podsumowalam ile kosztowaloby mnie badanie jakie mi zrobili jak oddawalam krew to jednaraozowo musilalabym zaplacici okolo 900zł.. a mozesz jeszcze komus pomoc- jak masz zdrowowa krew.. ja oddawalam w centrum krwiodawstwa w poznaniu, wyniki na nastepny dzien..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest jeszcze jedno badanie w ofercie luxmedu ale ono kosztuje 450 zł więc ailatan ma rację najlepsza opcja będzie chyba udanie się do krwiodawstwa.

  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane przyszłe mamy ;) . Przepraszam ze tak późno ale okazało się ze te przeciw ciała anty HIV wyszły fałszywie dodatnie . PO przejściu badania potwierdzającego i tyłu stresów okazało się ze nie potrzebnie się denerwowałam. No ale cóż . Tak nie które laboratoria robią ze wydają wyniki bez potwierdzenia i narażają mas kobiety w ciąży na taki stres . Ciesze się bardzo . ;) .

    tulipanna lubi tę wiadomość

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2017, 17:33

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ