X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr przeciw ciała anty-HIV
Odpowiedz

przeciw ciała anty-HIV

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Maj Koleżanka

Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane . Niepokoje się bo zrobiłam badania krwi właśnie na te przeciwciała anty hiv i wyszło mi 3,36 przy normie <0,9 . O co chodzi czy mam hiv czy co .? Pomocy

Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
  • Martika87 Autorytet

Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy masz wizytę u lekarza?

zrz69vvj69ave0jf.png

• Maj Koleżanka

Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za miesiąc dopiero a co ?

• Martika87 Autorytet

Wysłany: 9 kwietnia 2015, 14:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak bardzo niepokoją Cię wyniki to idź wcześniej.
    Ja lekarzem nie jestem więc nie będę się wypowiadać...

Powodzenia.

zrz69vvj69ave0jf.png

• polkosia Autorytet

Wysłany: 9 kwietnia 2015, 14:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maj, nie pamiętam ile % kobiet, ale na pewno kilka, ma wyniki fałszywie dodatnie w ciąży. Może powtórz badanie w innym laboratorium?

Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Maj Koleżanka

Wysłany: 9 kwietnia 2015, 16:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pójdę za tydzień do niej bo dziś jechałam i się nie załapałam do niej .. a za tydzień odbieram badania z posiewu moczu i wtedy odrazu zapytam o nie .. tez czytałam o tym ze dużo kobiet miało właśnie fałszywie dodatni wynik .. okaże się co mi powie ..

• Martika87 Autorytet

Wysłany: 9 kwietnia 2015, 16:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać jak już się dowiesz i bądź dzielna.
    Będzie dobrze :)
    Powodzenia.

zrz69vvj69ave0jf.png

• Maj Koleżanka

Wysłany: 9 kwietnia 2015, 17:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dzięki i dam znać na pewno

• Maj Koleżanka

Wysłany: 13 maja 2015, 13:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny . W końcu jutro idę do doktora kliniki zakaznejj. I jest on w szoku ze laboratorium wydało mi badania bez potwierdzenia testem West. Trzymajcie kciuki ażeby był fałszywie dodatni .. i żeby wszystko było dobrze .. dam znać jutro co mi powie

• aneczka1983 Autorytet

Wysłany: 13 maja 2015, 13:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam!

qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 13 maja 2015, 16:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam i ja!!!

• Maj Koleżanka

Wysłany: 14 maja 2015, 13:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jakzwykle nich nie wiedzą . Eh . Trzeba powtórzyć badania od nowa i wtedy wszystko się okaże .; ( i teraz znów czekać nie wiadomo ile .

• nick nieaktualny

Wysłany: 14 maja 2015, 13:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maj wrote:
    I jakzwykle nich nie wiedzą . Eh . Trzeba powtórzyć badania od nowa i wtedy wszystko się okaże .; ( i teraz znów czekać nie wiadomo ile .
    Hm a jest jakiekolwiek prawdopodobienstwo ze masz tego wirusa? moge Ci podpowiedziec tak- niech maz.partner idzie do punktu krwiodawstwa i odda honorowo krew- tam robia badania na hiv w najwyzszych standardach.. bo przeciez jak Ty bys byla zarazona to on tez..

• Maj Koleżanka

Wysłany: 14 maja 2015, 17:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry pomysł . Ale ile mąż by czekał na wynik .?

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 maja 2015, 06:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli mąż ma możliwość niech idzie do Luxmedu rano pobierają krew a wynik możesz sprawdzić w internecie już ok 14-15 tego samego dnia cena u mnie w mieście 30 zł.

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 maja 2015, 08:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślałam bardziej o badaniu RNA-HIV jakościowe to badanie kosztuje około 255 zł.. ale daje 100% odpowiedzi czy Hiv jest czy nie ma.. bo same przeciwciala anty hiv tez moga wsakzaywac bledne wyniki.. jak sie oddaje krew robia RNA-HIV i przeciwciala anty hiv , w ogole jak podsumowalam ile kosztowaloby mnie badanie jakie mi zrobili jak oddawalam krew to jednaraozowo musilalabym zaplacici okolo 900zł.. a mozesz jeszcze komus pomoc- jak masz zdrowowa krew.. ja oddawalam w centrum krwiodawstwa w poznaniu, wyniki na nastepny dzien..

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 maja 2015, 08:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest jeszcze jedno badanie w ofercie luxmedu ale ono kosztuje 450 zł więc ailatan ma rację najlepsza opcja będzie chyba udanie się do krwiodawstwa.

• Maj Koleżanka

Wysłany: 9 czerwca 2015, 09:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane przyszłe mamy ;) . Przepraszam ze tak późno ale okazało się ze te przeciw ciała anty HIV wyszły fałszywie dodatnie . PO przejściu badania potwierdzającego i tyłu stresów okazało się ze nie potrzebnie się denerwowałam. No ale cóż . Tak nie które laboratoria robią ze wydają wyniki bez potwierdzenia i narażają mas kobiety w ciąży na taki stres . Ciesze się bardzo . ;) .

tulipanna lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 lutego 2016, 23:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2017, 17:33

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ