X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Przepuklina pępkowa u dziecka w 10tyg ciazy
Odpowiedz

Przepuklina pępkowa u dziecka w 10tyg ciazy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paulina Grudzień Koleżanka
    Postów: 54 1

    Wysłany: 9 listopada 2017, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomóżcie bo zwariuje. Miała tak któraś z was? Dziś byłam na kolejnej wizycie u lekarza i powiedział mi że u płodu zobaczył przepuklinę pępkowa. :( Jestem w 10tyg ciąży właściwie 10.5tyg. Powiedział że u 99% kobiet u których ich maleństwa mają w trakcie ciąży przepuklinę pępkowa do 12 tyg ciąży powinna się wchłonąć.
    Ktoś coś???? :(((

    Paula.
  • Tęskniąca Autorytet
    Postów: 1578 2583

    Wysłany: 9 listopada 2017, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, nie katuj się, skoro lekarz mówi, że najprawdopodobniej się wchłonie - to tak będzie. Nerwy nie pomogą. Dużo odpoczywaj i cierpliwie czekaj na kolejną wizytę.

    Trzymam kciuki, będzie dobrze ;)

    nqtko7eswtot5kmm.png
  • Paulina Grudzień Koleżanka
    Postów: 54 1

    Wysłany: 10 listopada 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wracam ze szpitala . Badania prenatalne mam na 17 listopada. Bardzo się boje...

    Paula.
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 10 listopada 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z takimi nerwami to nie dotrwasz do konca ciązy...

    dqprqps6kaqxmc83.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ