X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Przeziębienie
Odpowiedz

Przeziębienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Maggia Ekspertka
    Postów: 237 343

    Wysłany: 14 września 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi się z tego kataru pokićkało, wizytę mam w środę, więc jest szansa, że jak jutro cały dzień pozostanę w domu, to wyzdrowieję, choć mam teraz kryzys.
    Oczywiście ja to wszystkie choroby przeżyję, proszę bardzo, chodzi mi jedynie o bezpieczeństwo małego chlebusia.
    Dwie ciąże poroniłam, właściwie były to ciąże biochemiczne, tak że teraz po prostu musi być dobrze ! Kilka dni temu we śnie widziałam bijące serduszko na USG - musi być dobrze :)

    pozdrawiam wszystkie mamusie i przyszłe mamusie! idę po kolejną porcję mleka z czosnkiem (to mi naprawdę smakuje!)

    No kurde nie mam żadnej maści, ale ja się wypocę i bez tego, już właściwie zaczynam się pocić ;)

    Elvi - gratuluje Ci :)


    buziaki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2015, 19:37

    Olaf - okaz zdrowia i szczęścia 10/10 urodzony 7.05.2016 <3
    f2w3ugpjd54wqphk.png
    atdcwn151udni0f0.png
  • darra991 Autorytet
    Postów: 274 304

    Wysłany: 18 września 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziewczynki latem rozpoczelam swoja ciaze wlasnie totalnym mega przeziebieniem,zrobilam test,bylam na pierwszej wizycie w 5 tyg,lekarz potwierdzil ciaze ale widzialam tylko pecherzyk i zaraz po powrocie od lekarza mnie rozlozylo. Mialam goraczke ponad 38 stopni,katar taki ze ledwo co moglam oddychac,drapiace gardlo i silny suchy kaszel. Wiedzialam ze nie powinnam brac zadnych lekow wiec przelezalam pod kocem 4 dni,hektolitrami pilam herbate z cytryna,mojej mamy roboty syrop z malinek na wieczor aby sie wypocic, czosnek dawalam doslownie wszedzie,do kanapek,obiadu,mleka;) miod i mleko naprzemiennie z miodem z czosnkiem i tabletki witaminy c. I udalo sie,czulam na 3 dzien jak wszystko powoli ze mnie schodzi wiec ten 4 dzien byl profilaktycznie pod kocem z tymi medykamentami i naprawde czulam sie o niebo lepiej:) a tydzien pozniej moj ginekolog powiedzial ze bardzo sie cieszy ze nie bieglam od razu do lekarza po jakis antybiotyk czy cos tylko najpierw sprobowalam naturalnie to przetrwac bo z tymi lekami to jednak nigdy do konca nie wiadomo i lepiej uzyc w ostatecznosci:) ale faktycznie nie mialam zadnej masci rozgrzewajacej w domu a marzylam wrecz zeby ktos mnie takowa natarl wieczorkiem :)

    Maggia lubi tę wiadomość

    eiktyx8dhbau82rw.png
    hchys65gdkixbzid.png
  • Maggia Ekspertka
    Postów: 237 343

    Wysłany: 18 września 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz też zdrowa dzięki naturalnym metodom :) ale czosnkiem i cebulą w całym domu tak jechało, że szkoda słów ;)

    Olaf - okaz zdrowia i szczęścia 10/10 urodzony 7.05.2016 <3
    f2w3ugpjd54wqphk.png
    atdcwn151udni0f0.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ