X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Przeziębienie we wczesnej ciąży
Odpowiedz

Przeziębienie we wczesnej ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jackie89 Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, jestem prawdopodobnie w 4 tygodniu ciąży, tzn jest już po terminie miesiączki, testy ciążowe a robiłam ich 5:P wyszły pozytywne, do ginekologa mam termin na 21 grudnia, dzisiaj miałam robić badanie krwi ale mnie rozłożyło przez weekend, przeziębienie mnie złapało i idę dzisiaj do lekarza po L4 i właśnie tu moje pytanie czy dobrze robię bo w sumie mam tylko katar choć dosyć mocny, nie biorę żadnych leków tylko domowe sposoby i nie wiem czy Pani Doktor mnie nie wyśmieje, bo ja to jak mam katar to normalnie chodzę do pracy, ale teraz się boję że bardziej się rozchoruję a nie jestem sama, boję się że coś się stanie z dzidziusiem;(

    Amelia25 lubi tę wiadomość

    Jackie89
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc, tez mam taki sam problem tyle,ze zamiast kataru mam straszny kaszel :-/ jutro mam wizyte i wlasnie chce sie dopytac lekarza, czy lepiej isc na l4 chorobowe i czy to nie zaszkodzi dziecku.
    Tez jestem w 4t :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znac co powiedział lekarz

  • Marlenka111 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak byłam lekko przeziebiona w 4t to od razu dostałam l4 na tydzień, lekarz powiedział że lepiej dmuchać na zimne. W sumie i dobrze bo na drugi dzień mnie rozlozylo.

  • Jackie89 Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam L4 na tydzień, mam to wyleżeć i też lekarka powiedziała że lepiej dmuchać na zimne;) także mam tydzień odpoczynku;)

    Jackie89
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ