X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr przyrost bthcg
Odpowiedz

przyrost bthcg

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Aneta0703 Nowa
  Postów: 1 0

  Wysłany: 12 sierpnia 2022, 07:55

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  hej, w poniedziałek 08.08 powinnam dostać okres, ostatni był 11.07. W poniedzialek (08.08)wykonałam test ciążowy, na jednym była druga kreska, na drugim mniej czułym dosłownie cień cienia. Byłam we wtorek (09.08) o godz. 8 na badaniu bthcg wyszło 50,8 powtórzyłam badanie we czwartek o godz. 12 czyli po 48 h i wyszło 73,5. Wiem że przyrost jest za mały. Lekarz dopiero w środę 17.08. Jestem po jednym poronieniu i ciąży biochemicznej. Czy pomimo tak niskiego przyrostu hormonu jest szansa na utrzymanie ciąży? będę wdzięczna za odpowiedzi. Jutro idę jeszcze raz powtórzyć badania z krwi.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ