X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Przytylyscie jakoś na początku?
Odpowiedz

Przytylyscie jakoś na początku?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 5 lipca 2019, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to u was było z wagą ? Bo ja schudłam teraz na początku bo nie bardzo mam apaetyt. Miała tak któraś z was?

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 5 lipca 2019, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też schudłam na początku bo mdłości miałam i wymioty trochę ale później i tak zdążyłam nadrobić ;)

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • Kulkakulka Przyjaciółka
    Postów: 116 25

    Wysłany: 5 lipca 2019, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zero mdłości, mam jakiś ślinotok, najpierw jadłam jak szalona aż zatrułam się tegorocznymi truskawkami:/ Potem strasznie podrażniłam sobie żołądek i nie wpychałam już tak w siebie. Ważę całe życie 53 kg i tyle samo cały czas. Nie mogę przytyć mimo regularności jedzenia, a brzuch się zaokrąglił.

    Auricomka lubi tę wiadomość

    5 lat starań,V-leiden,nietoler.pokarmowa, hsg,stymul.owu letrozolem,1*iui za granica,ciaża 11.2016,2 laparoskopie w ciaży z powodu bóli podbrzusza,poronienie zatrzymane w 8 tyg :( Gameta Rzgów- 08. 2017 rozpoczęcie ivf:), 3 histeroskopie,4 transfery nieudane, 04.2019 naturalna
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 5 lipca 2019, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulkakulka wrote:
    Ja mam zero mdłości, mam jakiś ślinotok, najpierw jadłam jak szalona aż zatrułam się tegorocznymi truskawkami:/ Potem strasznie podrażniłam sobie żołądek i nie wpychałam już tak w siebie. Ważę całe życie 53 kg i tyle samo cały czas. Nie mogę przytyć mimo regularności jedzenia, a brzuch się zaokrąglił.
    W którym ejstes tygodniu? Widzę że masz barfZo długa historię za sobą. Tak jak ja . K dlatego nie umiem się wyluzować

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Kulkakulka Przyjaciółka
    Postów: 116 25

    Wysłany: 6 lipca 2019, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    11 t,5 d. Dzisiaj dopadła mnie w nocy biegunka. Nie mam mdłości,nudności. Lekarz tłumaczył, że jestem w nielicznym gronie kobiet szczęściar, jedyne co dokucza to ból żołądka i jelita. Przed ciążą miałam już problemy, żeby np przytyć i mam niestrawność na większość tłustych, smażonych, surowych potraw. Staram się jeść raczej gotowane, ale najwyraźniej coś znowu zaszkodziło. Co do głowy to schizuje bardzo. Od początku nie wiedziałam,że jestem w ciąży, bo byłam po kolejnej w życiu histeroskopii przed kolejnym fet i myślałam, że cykl mi się przedłużył. Potem doszedł krwiak, pierwszy lekarz go nie widział i powiedział, że to poronienie, więc przyzwyczajona do negatywnych info chodziłam do pracy itd z myślą, że znowu nie wyszło. I tak nagle po tyg. akcja serca na usg i dalej plamiłam. Poszłam do innego lekarza, bo to krwawienie dalej było, a tamten lekarz nic nie widział w usg. Okazało się, że mam krwiaka wielkości prawie 4 cm. Walczę z tym świñstwem już 5 tydzień. Leżeć mi nie wolno, bo mam trombofilię. I tak głowa jest bardzo pracująca codziennie, każdy dzień to drżenie o ciążę.Z przytyciem raczej licho kiedy głowa ciągle pracuje.

    5 lat starań,V-leiden,nietoler.pokarmowa, hsg,stymul.owu letrozolem,1*iui za granica,ciaża 11.2016,2 laparoskopie w ciaży z powodu bóli podbrzusza,poronienie zatrzymane w 8 tyg :( Gameta Rzgów- 08. 2017 rozpoczęcie ivf:), 3 histeroskopie,4 transfery nieudane, 04.2019 naturalna
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ